Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésem császár...

Ha az első szülésem császár volt, akkor a második terhesség alatt azt is figyelembe veszik, hogy miért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy majd be kell mutatnom az előző szüléskor kapott zárójelentésemet, vagy csak kikérdeznek róla? Egyébként mindkét szülésemet ugyanaz a doki fogja levezetni. Igaz ilyen dolgokról még nem beszéltünk, még csak 19hetes terhes vagyok a második babával.
2011. szept. 25. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze megnézik a papírokat, de nem feltétlenül lesz a második is császár! Keresztfiam édesanyjának az első császár lett, utána még született 4 babájuk és mind a 4 hüvelyi szülés volt.
2011. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a doki igazán törődik veled ,akkor igen.A 2. szülést. ha az első császár volt, igyekeznek összehozni természetes szülésnek.De szerintem, ha nem is kérdezi jelezd, h az elsőnél milyen problémáid volak, amik a császárhoz vezettek.Olyanokra gondolok, mint pl:magas vércukor, ödéma, fájáshiány, elhízás..stb
2011. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam még nem nézték meg a papírokat,de minden vizsgálatnál(amikor más dokinál voltam) megkérdezték,hogy miért volt császár!

35+0 h km

2011. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!