Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek melyik a legideáli...

Szerintetek melyik a legideálisabb gyerek ágy méret?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a babám gondoltam h most már hamarosan kell neki külön ágy (velem alszik) De bárhol el tud aludni. A nagy ágyról is simán le fel tud közlekedni :D

Szóval nem tudom h milyen ágyat kéne venni neki, fa ágy vagy ami manapság divat szivacsos ki párnázott ágy (ezzel szerintem az a baj h pár év múlva ki növi) nem?

Tippek vélemények érdekelnek. Köszi



2015. ápr. 3. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
16 hónaposan váltottunk rácsos ágyról, rögtön olyat kapott, ami hosszú évekig kiszolgálja. 90*200-as faágyat vettünk leesésgátlóval, első perctől kezdve szerette. Hezitáltam rajta sokat a nagy mérete miatt, de a kedvenc plüsseivel kuckóssá tette.
2015. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hosszabbíthatósat vettünk, főleg azért, h elsőre ne legyen olyan nagy a váltás. A kicsinek is ilyet tervezek venni.
2015. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél praktikusabb nincsen, nekem ez volt a nagy szerelem (sajnos végül nem volt rá keret, úgyhogy használtan vettünk egy szimpla kiságyat): [link]
2015. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Párom is arra gondolt 90x200as fa ágyat meg is tudná ő csinálni. De matracot hol tudnék venni??

2015. ápr. 3. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ez a méretű matrac az, amit gyakorlatilag bárhol lehet kapni bútorboltokban: Kika, Ikea, Jysk meg egyebek.
2015. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2015. ápr. 3. 15:34
 7/7 anonim válasza:
Attól függ: ha mostantól a házasságáig ugyanabban az ágyban akarod altatni, akkor vegyél egy felnőtt heverőt. Az én babám imád kuckózni, egy alvós plédje is van, ezért mi egy köztes méretűt vettünk. Szerintem a fát jobban tisztán tudod tartani ( a szövet nagyon gyorsan koszos lesz a csokitól vagy a Ruditól). De ne fenyőt vegyetek, mert a fiamnak az volt és minden sérülés meglátszott rajta, olyan puha volt, 3 év után le is cseréltük az egészet.
2015. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!