Jysk ágyról vélemény?

Figyelt kérdés

Konkrétan erről lenne szó:

[link]


Vagy esetleg ez:

[link]


(Van néhány Jysk-ből vásárolt bútorunk, változó a tapasztalat. Price Star szekrény, olcsó szék elég gagyi, közepes árfekvésű könyvespolccal, kanapéággyal pedig meg vagyunk elégedve.)


2015. ápr. 9. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak a 2. van, nagyon szeretjük. Stabil, a férjemet (aki finoman szólva sem sovány) lazán bírja, sőt akkor sincs gond, ha hárman fekszünk rajta (én sem a vasággyal 50 kiló fajta vagyok, a fiam is 17 kg). Szerintem ez jól is mutat, az első nekem nem gyerekszobába való.
2015. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és viszonylag könnyű összerakni is (nálunk ez fontos volt, mert a bútorszerelés legtöbbször közel sodor minket a válóperhez :) )
2015. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Nekem tetszene az 1. gyerekszobába, azért linkeltem azt elsőnek, mert fehér bútorokhoz szerintem jobban illene.

De persze még gondolkodom a másikon is :)

(Az külön jó, hogy könnyű szerelni, mi sem vagyunk profik ebben, ha a kiságy összeszerelésére gondolok, röhögnöm kell, azt hittem a baba hamarabb kibújik, mint ahogy az ágy kész lesz :) )

2015. ápr. 9. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, fehérhez valóban jobban menne az 1. Amúgy nekünk volt egy másik Jysk ágya a fiamnak ez előtt (kettétört 2 hónap után, visszavittük és akkor cseréltünk erre) és tapasztalat, hogy ami lábakon áll sokkal kevésbé stabil, mint a 2. amit ilyen telealjú.
2015. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ez is igaz, hogy az meg stabilabb!

Egyébként nem nyikorog, recseg az ágy? Nekünk a mostani franciaágyunk fa, ez is tömörebb kivitel (bár lábakon áll), nem fenyőágy, de azért tud nyikorogni...

2015. ápr. 9. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem nyikorog, nem recseg, nagyon meg vagyunk vele elégedve. A fiam jókat alszik rajta, szereti.
2015. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2015. ápr. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!