Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Leesésgátlós ágyról esett már...

Leesésgátlós ágyról esett már le kis gyerek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém erről a fajtáról már leesett egy párszor.Épp ezért a "bejáratot" el kell barikádoznom éjszakára.Meg is bántam már ,hogy megvettem.


[link]


Ma már inkább ilyen kihúzhatósat vennék.Persze nem pont ezt a csicsásat,csak most ezt találtam:

[link]

2014. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj,ez lenne az első link,amit megbántam,hogy megvettük :

[link]

2014. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiam 3 évesen leesett éjjel a szobájában a felső ágyról és reggel úgy találtuk meg a szőnyegen.Az igazak álmát aludta.

Szerencsére semmi baja nem lett, de lehetett volna.

Azonnal megemeltem a korlátot.Utána nem volt baj.

Aki emeletest vesz nem árt elóre gondolni.

2014. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SMILE'S ***** válasza:

Ha le tud esni, az nem a leesés gátló hibája.


Arról lehetetlen leesni, ha rendesen fel van téve.

(és persze nem 3m hosszú az ágy)


Amiket forgalomba hoznak leesésgátlókat, nem tudok olyat, ami rossz lenne.


Fémből, fából egyaránt készítik és 15.000körül mozog az áruk.

2014. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a lányomnak ilyet vettünk,

[link]


de még erről is képesek leesni, így mi is odateszünk a "lukhoz" egy dobozt, meg a földön van ilyen polifoam-puzzle, hogy puha legyen..nekünk is volt, hogy leesett, és ott aludt tovább...:))


Illetve az szokott többször előfordulni, hogy fenékkel szépen lecsúszik, mikor összegömbölyödve alszik. .)



Vagy olyan is volt, hogy összegyűrte álmában a párnát paplant, az eglsz nagy gombócot feltolta a leesésgátlóig, és szépen álmában rámászott és az egészen átbucskázott..na, akkor azért sírt mint a fene, én is megijedtem...

De kb. olyan 3 éves kora óta nem nagyon esett le, megtanulta álmában is érzékelni, hogy hol van az ágy széle, és visszamászik. :)

2014. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Galéria ágyat kapott a fiam(7 éves), kb. 1 m magasan van a fekvő része.... a leesésgátló nem végig van, szóval a lépcső résznél nincs. Na ott esett le :( mivel forgolódik éjszaka. A műanyag tároló eltört amire esett, de ő talpra érkezett szerencsére. Én azóta barikádozom a lejáratot. Ha wc-re kell mennie úgyis szól.
2014. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!