Külön szoba vagy együtt?

Figyelt kérdés

Kétszobás panel, az egyik szoba erkélyes nagy, van benne egy térelválasztó így ez funkcionál hálónak és nappalinak is.

A másik szobát nem használjuk.

Érkezik a pici tehát gondolkozunk hogy rendezkedjünk át.

Felmerült ötletnek hogy a nappali meg át a kisebb szobába (nem tipikus félszoba annál picit nagyobb)

vagy hogy mi megyünk át, a kicsi lesz a mi részünkön, és mivel a nappalinál van kanapé ezért az első időben tudok vele aludni, vagy a kicsinek kialakítjuk a kisszobát.

Ha a kicsi és mi egy szobában vagyunk akkor nem tudom mennyire szükséges, maradjon e nem e a térelválasztó.


Minden ötletet szívesen hallgatok :)


2015. ápr. 21. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

én biztos, hogy nem aludnék a nappaliban ha van háló... :)

oda átköltöznék, babástul, amikor meg már nem igényli az éjjeli szopikat, nem ébred sokat akkor a térelválasztott részt megkapná saját szobának a nappali meg nappali lenne.

én rosszul vagyok attól ha jönnek vendéket és a hálóban vannak, szóval nálunk a nappali az a helység ahol mi is vagyunk nappal és a vendéket is oda ültetem :)

2015. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én a nappalit, hálót hagynàm és a kis szobát csinálnám meg babaszobának. Ott aludna a baba, én meg a párommal. Én hülyeségnek tartom ezt a beköltözök a gyerek mellé dolgot. Teljesen felesleges sztem, mivel így is úgy is fel kell kelni, na meg ebből jön mikor anyuka a babával alszik aztán csodálkozik h 1.5 évesen is mellette akar aludni. Sztem ez csak lustaság kérdése.


Na ezért tuti lepontoznak de hát véleményt kértél és h hogyan csinálnám :)

2015. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
2. nevezheted lustaságnak, de mikor anyuka 6 órákat alszik, azt is 5 részletben, akkor azért számít a kényelem is. én magunk mellé húztam a kiságyat, így nem kellett átcammognom hozzá, csak közelhúzni és aludtunk is tovább. amikor mászkáltam akkor nem tudtam visszaaludni csak addigra mikor újra ébredt :) 7 hónaposan tettük át a saját szobájába, minden gond nélkül... :) van ilyen is ;)
2015. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi kezdetektől külön szobában altatjuk. Én és a férjem is rossz alvók vagyunk, nekem speciel minimum fél-egy óra a visszaalvás minden ébredés után. A férjem pedig korán kel, későn ér haza, fontos hogy éjjel minőségi legyen a pihenése.

Ezzel semmi gondunk nincs is amúgy, nagyon jól elalszik, lámpa fény sem kell neki, egy időben cicin aludt el, és rászokott, emiatt sokat kellett hozzá kelni, na akkor párszor próbáltuk magunk közé venni, de a vége mindig az volt, hogy senki sem aludt jól. Most hogy már magától elalszik, áldom az eget, hogy megspóroltam magunknak az átszoktatást.

De azért volt egy kanapé a szobájában az első pár hónapra, amíg két óránként kellett szoptatni. Volt hogy én ott aludtam vele, és úgy nem zavartuk a férjemet...de ez csak az első két hónapban volt.

2015. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy ideig egy ismerősnek volt kiadva a másik szoba tehát két hálósan indult, utána a mi hálónknál ki lett alakítva a nappali, de a térelválasztó miatt egyáltalán nem zavaró, ezért is hagytuk így miután kiköltözött a srác a másik szobából.

Nem ijesztő egyből külön tenni?

2015. ápr. 22. 01:22
 6/6 anonim ***** válasza:

miért lenne ilyesztő! ;) a bolcsohalal evente 16 csecsemot erint...nagyobb az eselye hogy elut egy ato seta kozben. es ha veled alszik? felebredsz ha ne adj isten kihagy a lelegzet vetele? mi vettunk egy legzes figyelot sajat megnyugtatasra, de akkor mar 2 honapos volt. csak azert vettem meg mert jott a tel, nagy takaro, hasfajos volt hason altattam stb...de szerintem az sem szukseges.

csinald ugy hogy nyugodtan aludjatok. ha neked ehhez az kell hogy ott legyen mellettetek akkor ugy :) de semmi kepp se egy agyban mert az noveli a fulladas kockazatat.

2015. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!