Büdös kókuszmatrac?

Figyelt kérdés
Eddig csak a huzatát mostam, de most először kifolyt a kaki a pelusból, ezért magát a matracot is kimostam a kádban zuhannyal, a huzatot meg külön gépben, és kitettem az udvarra száradni. Nagyon fura szaga lett magának a matracnak (a huzat nem volt rajta), olyan gumi szerű, vagy nem is tudnám pontosan meghatározni, de most az egész szoba büdös tőle. Járt már így valaki? Elmúlt a szag?
2015. máj. 19. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A kókuszmatracot latexszel szokták kombinálni, hogy ne legyen olyan merev a matrac azt hiszem. Mi újonnan vettük és napok múlva, szellőztetés után sem múlt el a szaga, ezért vettünk helyette egy hagyományos szivacsmatracot. Szerintem a tűző napon megolvadhatott a latex. Nem tudom, mint írtam, nálunk alapból büdös volt és nem múlt el.
2015. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na,szép kilátások, új korában nem volt ilyen büdi.Majd megpróbálom árnyékban szellőztetni. Rettentő fura szaga van.
2015. máj. 20. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!