Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kókuszmatrac tisztításban...

Kókuszmatrac tisztításban kérnék tanácsot?

Figyelt kérdés
Új matracot vettünk, műanyag csomagolásban volt, már két hete kibontottuk, de még mindig picit új szaga van... még van egy hónapunk a babáig, hogyan tudom jobban kiszellőztetni? A későbbiekben hogyan kell mosni, tisztítani, ha esetleg baleset történne?
2013. okt. 11. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

tedd ki a napra, levegőzzön, járja át a szellő

célszerű lenne néhány gumilepedőt venni, van olyan, aminek frottír a felső része

nagyon praktikusak, megóvják az ágyat a balesetektől, a lepedő alá teszed és csak ezt a 2 felső réteget kell cserélni

2013. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kókuszmatracra nem szabad gumilepedőt tenni. De köszi a szellőztetős ötletet.
2013. okt. 11. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

miért ne szabadna? Nálunk mind a kettőn van, az egyiken már 5. éve, mert bár évek óta nincs baleset, ha már megvannak a gumilepedők, akkor miért álljanak a szekrényben.

semmi baja nem lett egyik matracunknak sem

2013. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mi felénk napos,szeles idő van.

Ha nálatok is akkor tedd ki ;-)

Egyébként mi brendonban vettünk olyan kókuszmatracot,aminek már alapból volt egy levehető,lecipzároztatható rétege.ezt kilehet mosni

Viszont..lehet kapni vízhatlan lepedőt..tescoban is..azt lehet rá tenni

ÉN is vettem olyat,mert féltem hogy ha éjszaka az ágyban folyik el a magzatvíz ( ne adj isten ) ,akkor nemkell az egész matracot kitisztíttatni...

2013. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk vízhatlan van a normál lepedő alatt a kritikus területen, egy nagyból szabtunk kicsiket, így rá lehet tenni. Szellőztetés jó megoldás
2013. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az itthonin van végig cipzározható huzat,azt szoktam levenni és kimosni,ha kell.Amúgy PVC lepedő van rajta és azon a sima lepedő.


Miért nem szabad rátenni a gumilepedőt?

2013. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!