Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen és mennyi fény kell a...

Milyen és mennyi fény kell a babaszobába? Elég egy kis Led-es éjszakai fény is?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka nem kell fény, csak amikor pelenkázol, etetsz. Akkor is csak valami halvány, ami mellett azért te látsz. Elég a félhomály.
2015. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ milyen célra.

Ha a gyerek alszik, nem kell semmiféle irányfény.

Ha meg az éjjeli pelenkázáshoz akarsz kisebb világítást, akkor pl. a sólámpa tökéletes, én is azt használtam, bőven látsz a fénye mellett.

2015. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Mi éjszakai fényt használunk, az nem zavaró az alvásnál, mert nem túl erős, viszont ha bármit látni kell nekem, akkor nem kell erősebbet felkapcsoni.
2015. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vettem egy pici led-es kutyusos lámpát, mert dísznek is jó, azon kívül meg a sólámpa remek ötlet, van is otthon vagy kettő, az egyiket beüzemelem majd a babaszobába:)
2015. jún. 2. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi sólámpát használunk, nálunk egész éjjel ég a babaszobában, nagyon halvány fénye van. Abban bízom, hogy így majd nem fogja később zavarni, ha esetleg fénynél kell elaludnia, (mint anno engem, én a mai napig csak sötétben, és csendben tudok elaludni).

Bár ez felveti azt is, hogy vajon teljes sötétségben elalszik-e majd?! Most 3hós a fiam, ez nem most, hanem csak később fog kiderülni.

2015. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!