Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ez a fajta fotel jó lehet...

Ez a fajta fotel jó lehet szoptatáshoz baba szobába?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 30. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van én nagyon szeretem.
2015. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt, de nem szerettem. Nehéz belőle felállni a kezedben egy babával, nem is annyira kényelmes, mint amilyennek tűnik.
2015. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, szuper kényelmes, imádom :)

[link]


Még a babát is el elehet ringatni benne :)

2015. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, amit az utolsó linkelt, az tényleg más kategória, de sajnos az ára is.
2015. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarnék túl sokat költeni rá. Csak nem tudom, hogy babával hogy működne a dolog. De lehet kipróbálom majd egy palackal vagy valamivel a felállást még az üzletben
2015. júl. 30. 15:26
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezt a széket. Kiszállni belőle egy aprócska babával tök nehéz. Nekem túl alacsony.

Én sima fotelben szoptattam, aminek minden része puha volt. Amit linkeltél annak a karfája sem puha, szerintem az is kényelmetlenséget okoz szoptatás közben.

Egy darab flakon nem hiszem, hogy jó lesz, szerintem nem ér fel egy nyeklő-nyakló kisbabával, akit óvatosan kell megfogni és még fel is állni vele a székből...

2015. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már a baba születése előtt volt hasonló pihenőszékünk, de soha nem szoptattam benne, mert még ülni sem volt túl kényelmes benne babával a kezemben.

Én simán a kanapén szoptattam, a hozzá tartozó párnával támasztottam alá a karomat. 1 éves a gyerkőc, a mai napig ott szopik.

2015. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk van hasonló fotelünk (Poang), én is először azt gondoltam, h majd az lesz a szoptatós fotel. Hát, 2 nap után lecseréltettem a nappali szintén ikeás Ektorp foteljére. A fa karfába szétvered a könyöködet, mélyen van, képtelenség belőle babával felállni, szóval szerintem se jó ötlet.
2015. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fotelünk semmi nincs, van egy kanapé a szobába és ennyi, két szobás lakásban lakunk.
2015. júl. 30. 16:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor a kanapéval meg 1-2 méretes díszpárnával jobban fogsz járni, mint ezzel a fotellal.
2015. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!