Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fajta, gyártmányú...

Milyen fajta, gyártmányú elektromos fogkefét ajánlanátok? Mit kell figyelni, melyik a jó típusú? 7 és 4 évesnek szeretném.

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Braun Oral-B van a lányomnak, sztem jó, már több mint egy éve megvan.
2015. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olyat, amilyet te szeretnél magadnak és a család többi tagjának. Oral B-t pl., de mindenképpen aksisat, és nem elemeset, mert azt nem győzöd elemmel, meg lelassul hamar, ha nem cseréled.

Fejekből van hozzá sokféle, van gyereknek való is, vegyél a kicsiknek olyat, magadnak meg felnőtt fejet.

2015. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Mi meg mindenképp elemeset akartunk, a fene se tárolgatja a töltőket, madzagokat.

Eddig egyszer kellett elemet cserélni a fogkeféjében, pedig rendszeresen használja. :)

2015. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Ne hallgass rá. Az elemesek gagyik, az aksisok sokkal többet tudnak. Több a fordulat, a program, oszcillál stb. A töltő meg a madzagok tárolása nem egy truváj. Bedugod egy konnektorba a fürdőben a tartó, és ott van.


Nem tudom, milyen elemet használ a válaszoló, de tartok tőle, nem mosnak fogat túl gyakran, ha egy évig bírja. Ha egy családban két gyerek és két felnőtt használ egy fogkefét, és nem hetente egyszer mosnak fogat, akkor is fél percig, akkor azért merül az az elem gyorsan.

2015. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Oral b van nekunk is. Aksis. Nagyon jó.
2015. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

64%-os!

Te vmi végtelenül sötét vagy, + nem az oviban vagyunk. :)


Ha már itt tartunk, mindenkinek KÜLÖN elektromos fogkeféje van és nem cserélgetjük a fejeket, mert így normális. Bocsika. :P

2015. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

B.ssza a csőröm, ha vki nem tud szöveget értelmezni, szóval:

Már cseréltünk benne elemet, te nem túl értelmes. Matek, 2. osztály.

2015. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minek mindenkinek külön elektromos fogkefe, te szerencsétlen, amikor éppen az a lényege, hogy csak a fejét kell cserélni, a gépet tudja használni az egész család.
2015. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, egy hülye fogkefe használatának módján ne vesszetek már össze, ez nagyon röhejes.



Egyébként nálunk meg pont az Oral-B nem jött be, igaz, nekünk elemes volt (most biztos én is hülye leszek, mert ilyet vettem), abban folyamatosan cserélni kellett, pedig csak a gyerek használta (napi átlag háromszor), ezen kívül minden alkalommal iszonyúan megszenvedtünk vele, hogy az alját levegyük, ahol elemet lehet cserélni. Nagyon nehezen jött le. Egy év használat után pedig egyszer csak nem működött tovább. Hiába cseréltünk elemet, semmi, megadta magát, kész passz, földet rá. Lehet, hogy csak mi fogtunk ki pont egy hibás darabot, nem tudom, de utána inkább visszatértünk a hagyományos fogkefére. Később lehet, hogy még veszünk elektromosat, de akkor más márkát fogunk kipróbálni.

2015. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk fogorvosi javaslatra kell elektromosat használnia,mikor kérdeztem,hogy milyet,azt mondta,teljesen mindegy,csak akksis legyen..Ár-érték arányban,a DM-est találtuk a legjobbnak. Napi használatban van már 3 éve,a fejeken állítható a forgás intenzitása..Én ezt ajánlanám..

off: azon vitázni,hogy hány e-fogkefe legyen a családban szerintem hülyeség,már bocs...ezek egyéni igények..kényelmesebb,ha mindenkinek külön van,mert a gyerekek pl. egyszerre tudnak fogat mosni(nálunk még együtt fürdenek,így mindent egyszerre csinálnak),kényelmesebb akkor is a kettő,ha a gyerekek már külön mozognak(pl. tábor,nagyi,stb...) Ha nem,akkor meg simán jó az egy gép,cserélhető fejek,és így ugye megspórolod az egyik gép árát.

2015. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!