Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Olcsó baba ágyneműszettet...

Olcsó baba ágyneműszettet keresek. ( párna takaró baldachin rácsvédő pelenkatároló) Fiúsat. Tudnátok valami netes oldal? Vagy valaki eladná?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én vaterán vettem
2015. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Hát, ha sok felesleges vacakot akarsz, akkor vegyél ilyet nyugodtan, az IKEÁban elég olcsó vagy ha használt is jó, akkor jófogás.

A baldachin semmire se jó, csak szép. Párna nem kell egy csecsemőnek. A pelenkatároló szó szerint egy nagy pofon a szarnak. Takarónak mi különböző vastagságú plédeket használunk.

2015. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, a párna, baldachin fölösleges. A párnára nincs szükség, a baldachin, meg legfeljebb jól mutat, de ennyi. Szeritnem hamar megunják, mert nem látnak ki az ágyból rendesen. Én nem vettem, nem is bánom.

A rácsvédőt meg jobban jársz ha csinálsz, mert nagyon vékonyak amik vannak, vatelin töltetet vegyél.

Pelenatároló szintén fölösleges, mert valami fiók vagy polc csak lesz ott ahol pelenkázol. Szóval máris megspóroltál egy csomó pénzt :)

Hidd, el az eladók nagyon kedvesen és segítőkészen rábeszélnek majd mindenre aminek a felét nem használnád majd.

Takarót vegyél többet, mert kell a babakocsiba is meg otthonra is. Erre egy kellemes polár, vagy wellsoft anyag tökéletes. A wellsoft nagyon pihe-puha mi azt használtuk otthon, kintre polárt. Ilyeneket sok helyen kapsz.

2015. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt nem értem, ha valakinek nincs pénze az "extrákra" akkor minek erolteti???


baldachin felesleges..párna is az az elso 2 évben..pelenkatárolo, ahogyan már leirták...takaro helyett meg hálozsák és tuti nem tekeredik a gyerek nyakára...nem dobja le magárol stb.

rácsvédo van olcson az ikeában.

2015. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mi a rácsvédőt is levettük, mert az se volt jó semmire, a gyerek szisztematikusan lehajtogatta, lerugdosta.
2015. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!