Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha van már babahintánk érdemes...

Ha van már babahintánk érdemes venni játszószőnyeget is?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy bright starts kacsás babahintánk. Amellé játszószőnyegen gondolkodunk,de félek hogy nem használja majd ki. Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 29. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk a gyerekszobába egy 180*160-as szivacs van, amit évekig használtunk, imádták. Kb. 8 cm vastag. Egy ilyet sokkal inkább megéri venni, mint egy játszószőnyeget.
2015. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, érdemes, sőt. A kettő egészen másra való. A hintában csak fekszik, de azt nem lehet majd egész nap és nem is lesz elég neki. Le kell tenni a földre, mert így fejlődik a mozgása és erre tökéletes a játszószőnyeg.
2015. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én játszószőnyegre raktam le. A hintába h fog tanulni forogni?

Viszint ha van más amire lerakd pl szőnyeg, szivacs akkor nem fontos. Rakhatsz elé játékokat stb... De pl a kislányunk nagyon szerette leszedegetni a játékot ahogy felvolt akasztva. 6 ezer volt újonnan sztem bőven kihasználtuk.

2015. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kettő nem függ össze, az egyik nem zárja ki a másikat. Ha belegondolsz, a babáknak sokkal előnyösebb a játszószőnyeg, mint az elektromos hinta. Azon egyenes a háta, tud majd mozogni tanulni, gyakorolni, fejleszti a babát. A hinta nagyon kötött, a pozicíó miatt abban amúgy sem szerencsés sokáig tartani a babát. Szerintem az elektromos hinták nem fejlesztik a kisbabákat.

Milyen céllal vettétek?

Azt használja majd ki jobban, amelyikbe ti teszitek. ;)

2015. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdésed feltevésekor úgye, tudtad a kettő közti különbséget?

Van elképzelésed arról, most bármennyire is tetszik babádnak (legyen hosszú, boldog élete!), hogyan fog az a csúszás-mászás/járás megtanulásában?

2015. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Helyesen:

hogyan fog az SEGÍTENI a csúszás-mászás/járás megtanulásában?

2015. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi hintát egyáltalán nem vettünk, inkább beszereztem egy járókát, illetve a szobájában nagy felületen habszivacs van. Mindkettőt jól ki tudtuk/tudjuk használni, nálunk felesleges kacat lett volna a hinta, ráadásul korlátozta volna a mozgásban.
2015. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt hintánk, pihiszék volt helyette. Viszont ha nem teszed le a földre, akkor lesz egy babád, aki még a fejét sem tudja négy hónaposan felemelni. Nemrég láttam ilyen az ortopédián, nem volt szép.
2015. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez h fugg ossze? Ha van szeked a lakasba akkor parketta mar nem kell vagymi?
2020. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!