Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Miből lehetne játéktárolót...

Miből lehetne játéktárolót készíteni?

Figyelt kérdés
Valamit, ami mutatós, nem igényel nagy anyagi ráfordítás és egy 14 hónapos örökmozgót is kiáll.
2015. okt. 17. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekunk van falada, a pinceben talaltam, a gyerek meg most us bele tud ulni, akkora, pedig het eves. Lecsiszoltam, alapoztam, zsanert kicsereltem, es lefestettem fius szinekre. Kb ket nap alatt kesz lett, egyik evben ez volt a kezzel keszitett ajandekom. 😊

34/N

2015. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tök jó ötlet. Fa láda nekünk is van itthon, bár eléggé szét van ázva. Rákukkantok, hogy milyen passzban van.
2015. okt. 17. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Festekesvodor,a mostani praktikaban lattam,felmatricava,szivaccsal a tetejen.vagy a tescoban vannak nagy műanyag dezsak,szep szinesek,nagyon es kb 800 es 1000 ft korul van az aruk;)
2015. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fa láda végül tuti nem lesz, mert kint voltak és tuti, hogy van beléjük költözve mindenféle rovar. Félek, hogy ha behozom a benti fa bútorokat is megtalálják a kártevők.

A festékesvödör szóba jöhet, bár nem tudom elképzelni, hogy mit lehet kihozni belőle. Próbálok rákeresni.

2015. okt. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!