Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mindenképpen kell pelenkázóasz...

Mindenképpen kell pelenkázóasztal vagy elég egy íróasztal pelenkázó feltéttel?

Figyelt kérdés
Férjem szerint felesleges a pelenkázó asztal, annak idején ők így oldották meg. Elég nagy az íróasztal, ha középen lenne a pelenkázó feltét (olyan szivacsos), akkor nem esne véletlenül le oldalra a baba, plusz tudnánk használni az íróasztalt fürdetéshez is, arra tennénk a kiskádat. Később pedig azon tanulhatna a gyerekünk. (Az íróasztal már megvan, de nem használjuk.)
2015. nov. 26. 14:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Simán leeshet bármilyen nagy asztalról. El se hiszed, hogy egy párnapos újszülött is képes lefordulni róla.


De egyébként: igen, simán jó az íróasztal is.

Nálunk is egy fenyő íróasztalon van a merev feltét. Az asztal fiókjaiban pedig a leginkább hordott ruhái.

2015. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt.

Ilyen pelenkázó lap volt, ebből létezik olyan is, ami a kiságyra tehető. Ez merev hátuljú. Nem tud legurulni róla.

[link]


Viszont eléggé útban lehet még az az asztal.

Fiam 2,5 éves, már rég nem kell a pelenkázó, meg a babakád, de még fényévekre van attól, hogy íróasztalt használjon.

És így sem fér el a szobájában.

2015. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy 3 hónapos koráig volt. Szerettem,de elkezdett ide-oda forogni így esélyem sem volt azon pelenkázni.

Nálunk maradt az ágy:-) de pl a kiskádat sem használtuk valami sokáig,mert hamar ült és felállt így át tértünk a nagykádra.

Amúgy ha újra babát várnék,nem vennék pelenkázó asztalt:-) !

2015. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekünk csak lap volt, amit kiságyra lehet tenni, de egyik gyerekemnél sem használtam , csak párszor.

Amikor már forgolódik, meg rugdalózik, nem biztonságos, meg rövid is szerintem egy nagyobb babának.

Én vettem pelenkázó alátétet (1000 Ft 10 db a DM-ben) és az ágyon pelusoztam őket.

(Az íróasztalt nem használnám, szerintem csúszkálna rajta a feltét... )

2015. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kiságyuk pelenkázós kombikiságy, nagyon szuper, legközelebb is ilyet vennék.
2015. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekünk íroasztalon volt a pelenkázólap, ilyen szivacsos, mellette meg a cuccok a pelenkázáshoz, kb. fél évig használtuk így, utána eldobható alátéten ott pelusoztam, ahol épp utol értem. Most várjuk a k9vetkezőt, eleve ágyon fogom pelusozni, mert a pelenkázólap csak kölcsön volt. Bele is betegednék, ha pénzt adtam volna pelenjázókomódra :-) Sógornőm viszont a 4 évest is azon pelenkázza, nem is értem, hogyan :-)
2015. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a franciaágyon pelenkáztuk mind a 3-at. Jelentem élnek.

(hozzáteszem hogy volt pelenkázórész a kiságy szekrényén, de mindig teli volt pakolva:) )

2015. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kiságyra tehető, merev pelenkázólapunk van. 16 hónapos és még ott pelenkázom.
2015. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Van pelenkázó asztalom ,de még egyszer se használtuk. Szerintem is felesleges. Én pl az agyon pelenkázom.
2015. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze, bármin lehet. Nekünk kombi kiságyunk volt pelenkázó résszel, én 2,5 éves koráig azon pelenkáztam a fiam, soha nem forgott el, nem gurult le, nem esett le, gyönyörűen tűrte.Aztán lecseréltük az ágyát nagyágyra, onnantól még szűk félévet az ágyon pelenkáztam, na az horror volt. Ott forgott, elmászkált, szórakozott, az én derekam letört, szóval azért nem minden babánál törvényszerű, hogy a pelenkázókomód csak fél évig használható és jobb az ágy.
2015. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!