Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Miért nem ajánlják a hálós...

Miért nem ajánlják a hálós járókát?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kimásztam belőle kiskoromban. Eldől.
2016. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a hivatalos álláspont, de mi örököltünk egyet, olyan sűrű szövésű hálóval. Néztél már át azon a hálón? Nem lehet rajta rendesen átlátni, szegény szem próbál fókuszálni, de hová... borzasztó kellemetlenül izgatja a szemet szerintem.
2016. febr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztonsagos, borulekony, es a ketevesem siman kimaszott belole, amig foztem :) Vegul muanyag "keritest" vettunk, ami nagyobb is volt, es jobban elvolt benne a jatekaival, plusz mozgastere is nagyobb volt.

Nem ezt vettuk, de hasonlot

[link]

2016. febr. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem három gyermek nőtt fel benne. Még egy régi kör formát örököltünk. Kb 4 hónapos kortól használtuk egy éves koráig. Nagyon szerették még a konyhába tevékenykedtem addig ott voltak benne. Énekeltem nekik sokat beszélgettünk mesét meséltem és így tudtam főzni mosni takarítani. Amikor egy évesek lettek és persze megtanultak járni már nem szerették. Akkor totyoktak utánnam mindig. Soha nem borult fel. Nekem még a kiságyból sem másztak ki soha. Szerintem hasznos dolog főleg hogy a házimunkával is tudjunk haladni. Meg szem előtt vannak mindig. Soha nem hagytam őket egyedül a járókába. Ha első perctől így vannak szoktatva jó dolog.
2016. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én nem úgy hallottam, hogy a hálós járókát nem ajánlják, hanem hogy semmilyen járókát, mert akkor tudnak a legtöbbet fejlődni, ha szabadon a földön vannak. Nekünk volt járókánt, de csak azért, mert mindenki mondogatta, hogy kell, milyen hasznos. A fiunk alig volt benne, de tényleg hasznos lett, mert minden játékát abban tartjuk. Férjem vezette be ezt a tárolási módot, így esténként 2 perc alatt össze tudjuk pakolni a játékait. :-) Biztos van olyan gyerek, aki szereti, de a mi fiunk 2 hónapos korától rengeteget volt a padlón (habszivacsszőnyegen), és amikor 5 hónaposan beleraktuk járókába, hogy az ember ezt-azt el tudjon intézni, nagyon nem tetszett neki a bezártság (ekkor már bőszen kúszott), én még próbálkoztam vele többször, de amikor visszamentem dolgozni, a férjem pedig eljött gyedre 7 hónapos korában, akkor hagyta a francba és játéktárolóvá minősítette.
2016. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt járókánt. 2 szintes kertes lakásban egyszerűen kell. Csak akkor mentem fel nyugodtan a mosott ruháért vagy wc-re ha abban volt. Sok időt egyik gyerekem se töltött benne, általában övék volt a nappali. A végén mi is játéktárolónak használtuk :) De szerintem ezek az új típusok (a miénk 1,2*1,2 méteres, masszív darab) nehezen dőlnek fel.
2016. febr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!