Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A zenélő-forgó nem zavarja a...

A zenélő-forgó nem zavarja a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Nem tettem még fel, nyilván amíg fel van húzva mozog, de utána éjszaka, elvileg nyugalomban?

Most télen nincs huzat, de nyáron ha nyitva van az ablak csak bemozdulhat.

Ilyenkor vegyem le? A baba nem hiányolná ébredéskor?



2016. febr. 13. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Hú! Ezt most nem értem. A zenélő forgó gondolom az ágyra van felfogva, a légzésfigyelő meg ugye a matrac alatt.

Hogy jön össze a kettő?

2016. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legzesfigyelo azt erzekeli ami a matracon van. Van - e mozgas ( legzes ) a matracon. A forgo a levegoben forog es az agyra van szerelve.
2016. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De, zavarhatja. Minden olyan rezgés, ami az ágyban is rezgést kelthet, azt érzékeli a légzésfigyelő.


Csukott ablaknál nem zavaró, mert akkor nem mozog, bár gondolom nyáron se lenne túl nagy huzat - az önmagában a babának se jó.


Viszont ngyon sokan nem tudják, hogy ha mondjuk a fal másik oldalán mosógép van, vagy padlón/mennyezeten működő ventillátor, az is kelt olyan rezgéseket, amit a légzésfigyelő érzékel.

2016. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A forgó valószínűleg rezgést kelt az ágykereten, ami miatt a matrac is mozoghat.

Szerettem volna a saját ágyam mellé is húzni, de ha csak az ágykeretek értek össze akkor is észlelte a mozgásom, szóval nem jött be. Emiatt gondolom, ha én annyira mozgattam a stabil ágykeretet, akkor egy magától bemozduló játékot is érzékelni fog. Viszont egy csomó ember egyszerre használ légzésfigyelőt forgóval.

2016. febr. 13. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a kiságy mellett járkálok a babával bekapcsolt légzésfigyelő mellett sose riaszt szóval már azt érzékeli.

Legalábbis az enyém. Lehet más márka nem csinálja ezt, azt nem tudom. Mi babysense-t használunk.


De próbáld ki! Nincs a baba a kiságyban és mozgatod a forgót, ha riaszt, akkor nem zavarja.

2016. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Viszont egy csomó ember egyszerre használ légzésfigyelőt forgóval."


Sok ember nem gondolkodik.

Teszteld, ahogy az előző is írta, nekünk zavarta az is, ha már fél méterre megközelítettük az ágyat.

2016. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem zavarja. Ha az ágy mellett lépkedek azt is érzi a légzésfigyelő de a forgót nem.
2016. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Viszont a legzesfigyelo ejjel fontos.

Gondolom ejjel nem megy a mosogep es a forgo.

2016. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!