Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig használtátok a zenélő forgót a kiságyán? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi addig, amíg nem érte el, mert onnantól kezdve állandóan tépte.

De ismerek olyat, ahol másfél-2 évesen is ott volt, akkor már a gyerkőc kapcsolgatta. De ő nem akarta kapásból leszerelni.

2014. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettünk, nem bántam meg. Ikreim hason aludtak, háton nem voltak az ágyukban.
2014. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém imádta! Szinte az első játékai közé sorolnám! Kb 8 hónapos kora környékén szereltem le, akkor már nem érdekelte. Előtte kb 6 hónapos korától rendszeresen leszedte, de imádta :)
2014. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, az enyém is nagyon szerette.
2014. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiam most 7 hónapos, s most éri el, ezért levettem. Szerette nagyon, elnézegette, beszélt az állatokhoz.

Eladó:)) ha érdekel írj privit

2014. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 4 hónapos koráig használtuk csak. Drágán ne vegyetek szerintem.
2014. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én pici fiam is hason alszik, úgyhogy bár ott van neki, lényegében teljesen felesleges!

Esetleg várd meg, hogy a babád hogy fog szeretni aludni... ha is hasonalvó lesz, akkor megkímélheted magad pár ezer forint kiadásától.

2014. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam öt éves és a mai napig minden este felhúzza egyszer. Fontos neki az a zene. (De nem ez az általános :) )Persze már régóta csak a kis zenélő részt használja, talán egy éves kora körül szereltük le az ágyáról.
2014. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én babám hason alvó (8hós) ,és mégis nagy kedvenc!

A zenéjére alszik el minden este,ugyhogy nagy segítség!

2014. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9 hónapos, még használjuk. Piciként nagyon sokat nézegette, szereti a zenéjét, van hogy ha más már nem segít, erre alszik el.

Néha reggelre leszereli, de kárt nem tud tenni benne.

Gondolom enélkül is feltud nőni egy baba, de ha van rá pénzetek (nem kell drágán venni, mi 3000ft-ért vettük egy pici bababoltban) szerintem érdemes venni.

2014. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!