Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ikea Stuva babaágyról tapaszta...

Ikea Stuva babaágyról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
120*60-as kiságy alul két kis fiókkal, nekem nagyon masszívnak tűnik és tetszik is. Az ára 50 ezer ha jól emlékszem. Használt valaki ilyet? 2,5 éves korig jó vagy ahhoz már egy 140*70 es ágyat kéne venni, ilyen áron akkorát is láttunk.
2016. máj. 14. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ez volna az az ágyikó.

Megnéztem 50. ezer az ára+ matrac. Az árávalnincs is gondom ennyit szántam rá, de találtam 140*70-es kiságyat is, és gondoltam ha nagyobb talán jobb is.

2016. máj. 15. 09:26
 2/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, én is nézegettem
2016. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:)

Nekem nagyon tetszik. De sokan írják, hogy kicsi az ágy és hogy ha forgolódik a baba, akkor beüti a kis kezét.

Viszont nekem jobban tetszenek ezek a kisebb méretű ágyak mint a böhömöbbek...Én úgy tervezem 2 éves korában veszek egy másikat az Ikeából mert olyan helyes szép kis ágyak vannak. Nem drágán.

2016. máj. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!