Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fa beltéri játékokat hol...

Fa beltéri játékokat hol lehet kapni, nincs valakinek elado?

Figyelt kérdés
fa kicsi mászóka szobaba, ilyen bolcsodei stilus, lattam egy helyen es annyira szereti a kisfiam de nem segitenek abban hogy tudjam hol vettek es nem is adjak el...ezert kerek segitseget.
2016. jún. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

tessék, a google kidobott pár jópofát:


[link]


ha tetszik valamelyik, kattints rá.

2016. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a segitseget, kedvesek vagytok. en is googliztam, de ami ott van azon a helyen az olyan mint az en idomben (33 vagyok) a kinti jatszotereken az a fem ives maszoka tudjatok lehet, ilyen hajlitott , ezt fabol nem is tudom hogy lehet kivitelezni de ott meg ilyen volt pici alacsony, meg 50 centi sem volt a magassaga es ilyen bordas ives fa maszoka...a to*om kivan mar hogy nem segitenek, meg csak nem is valaszolnak ha erdeklodok hogy honnan van ... :(
2016. jún. 8. 21:58
 4/6 A kérdező kommentje:
muanyag is jo lenne ,amugy mar ott tartok :D
2016. jún. 8. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Fotózd le és vidd el egy asztaloshoz a fotót.

Mi bútorokat csináltattunk így, persze saját méreteket megadva hozzá, az arányokat ő kiszámolta.

2016. jún. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. jún. 9. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!