Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Lehet fura kérdés gyerekszoba...

Lehet fura kérdés gyerekszoba berenedézese illetve kórházi csomi összekészítése mikor válhat aktuálissá?

Figyelt kérdés
33hkm veszelyeztetett terhes vagyok most 2x kapott a babam tudoerlelot jobb elobb mint akkor kapkodni?de tul koran sem szeretnem:(
2016. júl. 30. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi baj lenne abbó, ha korábban kész van minden? Ela´rulom, az égvilágon semmi.

Mellesleg a 33 héten már egyáltalán nem elsietett, föleg, ha eleve probléma van a terhességgel.

2016. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
A babaszoba berendezése a 30. héten lett kész (pelust meg egyebeket viszont csak utolsó héten vettünk, tudtuk a szülés idejét). A kórházi csomagot én a 36. héten készítettem össze (nekem alig kellett valamit bevinnem), egy polcon gyűjtöttem és aztán besodortam a bőröndbe. A férjem csomagját a 37. héten készítettük össze, mert neki viszont szinte mindent kellett vinni és egyikünk sem jött haza a kórházi napok alatt értelemszerűen.
2016. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már a tüdőérlelőt nyomatják, akkor nem tudom, milyen túl koránra gondolsz... Ok nélkül nem kap senki tüdőérlelőt, gondolom koraszülés fenyeget. Aki nem várja előbbre a babát, annál is célszerű 36-37. hétre elkészülni mindennel. Szóval tessék csak készülődni nyugodtan! :)
2016. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aprilis végén szültem. Februárban festettük ki a babaszobát, vettük meg a bútorokat, rendeztük be. 34-35 hetesen nagyjából megvolt a csomagom is, persze, még utolsó nap is pakolásztam bele ezt-aztr, de nyugodtabb voltam, hogy ha kell, akkor ott van. Szerintem neked nem korai egyáltalán, sőt!
2016. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok:) csak nekem igy olyan korai 33heten hisz 35.het korul raer valaki mondjuk elso babam hat bizonytalan vagyok :)
2016. júl. 30. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben egyáltalán nincs korán, sőt. Mi 32 hetes koromban festettük a szobát, bekerültek a bútorok. Utána kimostam a kisruhákat.

A táska is bepakolva, bár minden nap van 1-1 apróság, ami eszembe jut. Inkább legyen kész minden, mint az utolsó percben még azon is idegeskedj, hogy ez sincs meg, az is hiányzik.

Meg ha még megvéve sincsenek, akkor utána is kell járni, hacsak nem netről rendeled. Az meg ebben a melegben egyébként sem jó neked. Úgyhogy hajrá, kezd neki mihamarabb. :D

2016. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk a szoba 32. hétre lett kész. Eddigre már meg is vettünk szinte mindent, hogyha valamiért be kellene feküdnöm, akkor se legyen gond. Én a helyedben gyorsan neki állnék mindennek, ha egyáltalán az állapotod engedi, hogy felkelj.
2016. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!