Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a velemenyetek a legzesfigy...

Mi a velemenyetek a legzesfigyelokrol? Erdemes kicsit tobbet fizetni, es hang-legzesfigyelot venni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy 6 honapos koraig erdemes a babanak a szulokkel aludni, mert esetleg elfelejthet levegot venni... Ha alszok, biztos nem fogom eszre venni, hiaba vagyok ott.

Nezegettem ezeket a figyeloket, es egy sima hangifigyelohoz kepest, kb. dupla arban lehet legzesfigyelo szenzorosat kapni pl. az Anglel Care-t.


Ki az aki hasznalt? Mi a tapasztalata vele?


2016. aug. 5. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Érdemes használni, amúgy ha veletek alszik minimális az esély a bölcsőhalálra, mert nem bír olyan mélyen aludni, ha ott szuszog/forgolódik még 2 ember.
2016. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
26%

Szerintem nagyon fontos!!!

Mi is megrendeltük, de sajnos mire megérkezett bekövetkezett a baj.

2016. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen vennék és nem aludnék a gyerekkel egy ágyban, mondjuk ez egyéni, hogy kinek hogyan jobb. A légzésfigyelő mellett nagyon fontos, hogy tanfolyamra is járjatok, ahol begyakoroltatják veletek, hogy mit kell csinálni baj esetén!
2016. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem szabad együtt aludni vele. Akkor simán bekövetkezhet a baj. A légzèsfigyelő egy remek találmány, sok gyerekett mentett már meg. 2 éves korig ajánlott használni.
2016. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

először is a bölcsőhalál 16 csecsemőt érint évente ami borzasztó alacsony szám, szerintem többen halnak meg a zebrán elgázolva vagy egyéb módon..ráadásul nyilván a 16-ból 13 minimum koraszülött/rendellenessége van stb.

ettől függetlenül mi vettünk, lelkiismereti okokból, meg mert nem alszunk vele egy szobában. Mondjuk azt nem is értem aki ezért alszik egy szobában a gyerekkel..talán meghallja ha nem vesz levegőt?

az együtt alvásnál meg nagyobb a veszélye annak hogy ráfekszik a szülő a gyerekre, vagy odanyomódik a párna/paplan/akármi és azért fullad meg..én sosem tartottam biztonságosnak, és olvasni is azt olvastam hogy gyakoribb a balesetek száma az együttalvás terén (ne kérjetek linket a statisztikákra, anno utána olvastam, ha nem hiszitek nekem 8 :)


szóval egy szó mint száz, vettem egy alap Angel Caret, dupla szenzorral, 22 ezer Forint körül volt, 1 éves koráig használtuk, egyszer sem sípolt, most még a kistesónál is használni fogjuk, aztán eladjuk féláron, ha továbbra is kifogástalanul működik. nekem ennyit megért.

2016. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi angelcare ac 401 -et vettünk, megérte az árát. Nálunk külön szobában alszik a kicsi, én minden nyikkra felébredek, így éjszakára nem használjuk a bébiőrt. Emeletes házunk van, esténként lent a nappaliban szoktunk tévézni a férjemmel olyankor szoktuk bekapcsolni és a délutáni alvásoknál, amikor a kertben vagyok vagy a konyhában. Én csak ajánlani tudom, még egyszer sem riasztott a 7 hónap alatt, de nekem biztonságérzetet ad ( természetesen csinálj meg egy tanfolyamot, hűgy tudd, mit kell tenni, ha mégis riasztana)
2016. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Angel Care volt nálunk is, a típusra már nem emlékszem. Több funkciója is volt, végül mi csak a légzésfigyelőt használtuk, mivel a sírást amúgy is meghallottam. Nekem nagyon megnyugtató volt a tudat, h van.
2016. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi AngelCare AC401-et használunk, dupla érzékelőlapos és hangot is közvetít. Nálunk külön ágyban alszik a fiam, és emeletes házban lakunk, szóval muszáj volt, hogy lent is halljam, ha pl a konyhában vagyok. Teljesen jól működik, szerintem megéri az árát.


Amire érdemes figyelni, hogy az érzékelőlap teljesen sima felületen legyen (pl ha ágyrács van, akkor arra tenni kell egy furnérlapot). Mi ezt nem tettük meg, és a második héten tévesen riasztott - NAGYON megijedtünk. Mióta alátettünk egy lapot, tökéletesen működik.

2016. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik csaladtagom is angel care ac401 est hasznalt nagyon megvoltak vele elegedve, en most angel care ac 301et vettem az ugyan az, a kulonbsege csak annyi hogy mas a kijelzo es a bebior hato tavolsaga kisebb... :) hasznaltam tudtam szerezni 15.000ert hibatlan allapotban :) a 401es 20.000 korul van :)
2016. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak 6hónapos korig használjátok... Barátnőm babája majdnem év éves volt, amikor bekövetkezett a baj.. Ők Angliában laknak, és ott 3éves korig szokás légzésfigyelőt használni... ők nem tették...
2016. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!