Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Lehet hogy őt érzem?

Mi lehet ez? Lehet hogy őt érzem?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok és néha hallok ilyen bugyborekolas feleseget amiről nem tudom eldonteni hogy mi lehet. Lehetséges hogy a kis pocaklako tombol? Érzem is de azt csak akkor ha a kezemet a hasamra teszem. Volt valaki aki hallotta a babája mozgását?

2016. jan. 12. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallani biztos nem őt hallod. :) Az inkább bélmozgás. A bugyborékoláshoz levegő is kell, ami a belekkel ellentétben a méhedben, burokban nincs.
2016. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az egyes válaszolónak igaza van, a bugyborékolás bizony a gyomrod.:)


hogy érted azt, hogy érzed, ha a hasadra teszed a kezed? egészen lenn érzel bugyogást?

2016. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Ha a hasamra teszem a kezem egész lent de csak nagyon ritkán konkrétan eddig kétszer volt csak ilyen. Kis bugyborek. Kis pattanás volt. KB 3napja és azóta sincs semmi
2016. jan. 12. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
De érdekes! A férjem állította egy időben, hogy ha a gyerek mozgott (kb. 18 hetesen), akkor ha odatette a fülét, hallotta a lubickolást:)) Hajlamos vagyok az ilyesmit projektálásnak gondolni, de olyan jóóó!!:)
2016. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az bizony a baba, négy gyerek után ezt biztosra mondom.
2016. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!