Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van olyan bébiőr amit meglehet...

Van olyan bébiőr amit meglehet osztani két szobára?

Figyelt kérdés
Van egy Aventes bébiőrünk az egyik fiam szobájába, de a kicsi még nálunk aludna majd, ezért oda is kellene egy, ha lent vagyok, hogy halljam őket. Meg lehet valahogy osztani vagy tartozékot venni hozzá, vagy ilyenkor kettő kell? Ki hogy oldotta meg?

2016. szept. 24. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom tartozék van -e ilyen, de egy frekvenciàra több vevőt/ adót is rà lehet csatlakoztatni. Nekünk egyirànyúsìtott walkie talkie volt a "bébiőr" , a gyereké csak adta a jelet a miénk csak vette. Ehhez lehetett volna még plusz adókat berakni, hiszen ez ugyanolyan "ràdió" elven működik, mint a taxis a katonai stb... Remélem érthetően fogalmaztam.


Utànanéztem nem àrulnak sehol külön csak gyermekőrző egységet. Vagy vesztek mégegyet vagy ki lehet próbàlni egy walkie talkieval bemérni a frekijét. Ennyi a tippem.

2016. szept. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is utánajártunk, kettő kellett, nem lehetett bővíteni sajnos. (Angelcare)
2016. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!