Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Adamo hinta állítható kötéllel...

Adamo hinta állítható kötéllel. Aki újonnan vette, volt hozzá csomózási leírás?

Figyelt kérdés
Használtan vettem, szétszedtem, kimostam a kötelet is, bajban vagyok a csomózással, állíthatóra szeretném összeállítani. Van hozzá rugóm, karabinerem és a hosszállításra szolgáló kallantyús fém is, de nem tudom, hogy csomózzam. Fix állásra összeállítva kaptam, így nem segít, hogy hogy volt akkor összecsomózva.
2016. nov. 1. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs ismerősödnek, hogy megnézhesd?


Nálunk ez Beto hinta :D

2016. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De van, csak másik városban, és szeretném már beüzemelni, a kampót már felszereltük, a szövetet is kimostam, csak össze kéne állítani. :)
2016. nov. 1. 09:23
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, volt. A férjem csomózta fel 2 évvel ezelőtt, lövésem nincs, hogy hogyan. Írj rájuk egy e-mail-t, hátha át tudják küldeni pdf-ben.
2016. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, ahhoz a részhez nem volt útmutató, hisz az előre csomózott.

Kérd meg az ismerősöd, fotózza le.

2016. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Találtam egy videót, azon mutatja valamennyire a csomókat, a csúszót is, megpróbáljuk az alapján. A gyártónak ciki írni, nem...? Hiszen nem tőlük vettem, hanem használtan... :/

2016. nov. 1. 09:43
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
A gyártó honnan tudja? :)
2016. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Mondd azt, hogy régóta megvan, elraktad, újra elővetted, de elvesztetted a papírt :)
2016. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hiába, mert nincs rajta a papíron. Az állítóról és a keresztrúdnál lévő csomókról nem ír a használati.


Én írtam nekik ugyanezzel kapcsolatban, de egy sablon választ kaptam, hogy probléma esetén hívjam fel őket. Az meg ezen nem segít, mert erről kép vagy ábra az igazi.

Elmentünk egy boltba és lelestük.


Nincs meg a hinta, de kérj egy képet az ismerősödtől!

2016. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, aranyosak vagytok, sikerült megoldani a problémát. :)
2016. nov. 1. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!