Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Rugós ajtóhintáról mi a...

Rugós ajtóhintáról mi a véleményetek? Szerette a babátok? Panelban egyáltalán fel lehet szerelni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekunk csak sima ajtohinta volt panelban, es fel lehetett szerelni, nagyon szerette:)
2016. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam: [link]

Több márkában is van, és inkább használtan, olcsóbban vennék.

Láttam, hogy van olyan, amit fúrni kell, de jó lenne inkább az ajtótok fölé akasztani. Csak nem tudom, hogy ezt panellakásban lehet-e.

2016. jún. 1. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk rugós huntánk van.

Hát úgy 5 percig elvan benne a lányom, aztán megunja ( ő mindennel így van) de utánna visszakéreckedik :)

Egy kicsit macerás beletenni, és kivenni, de lehet csak én vok pancser hozzá.

A felrakása attól függ hogy van e pereme az ajtófélfánk. Általában a panelekben ilyen ajtók vannak. De ahol 1 síkban van az ajtó keret a fallal oda nem tudod ezt feltenni.

Anyuméknak a kertes házban sehova se tudtuk felszerelni :(

2016. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyenünk, 10E körül vettük használtan,de tovább is adtuk elég hamar,mert kiderült,hogy a kislányunk fél tőle...azóta is fél mindentől,ami nem stabil( trambulin,bicikli,lengős mászókák....) szóval alapból utálja az ilyesmit,de nagyon sok kisgyerek imádja...egy próbát megér :D Simán fel tudtuk szerelni a panelban...
2016. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!