Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 9 és fél hónapos babának...

9 és fél hónapos babának normális, ha 27 °C van a szobájában?!

Figyelt kérdés
Sajnos vannak, akik nem értik meg, hogy szerintem ez nagyon meleg. :(

2016. nov. 2. 22:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan mond meg asszonykanak, hogy a bolcsohalaleet felelos a tulmelegedes. Aludni 16-20 fokban idealis.

27 az eletveszelyes. Remelem van legzesfigyelotok.

2016. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Senkinek nem normális. A legfázósabb emberek sem szoktak ennyire fűteni s oké, hogy a kisgyerekek érzékenyebbek, node azért hőségben nekik sem jó. Ugyanúgy szenved így, mintha 25 fokos szélmentes napsütésbe sapka, sál, sok réteg, kabát öltözékben vinnék ki. Vannak, akik agyonöltöztetik a gyereket s otthon agyonfűtik, de ez nem jó neki.

No persze, 16 fokban sem tartanám, brrr, az még nekem se az ideális, pedig nem vagyok fázós.

2016. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez màr életveszélyes kategória. Mivel magyarázza ezt a meleget?
2016. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Az én fiam már volt, hogy meleg helyen fulladásos köhögésben tört ki kb. ugyanennyi idősen. Vagy ugyanilyen melegben ordított, míg le nem vetkőztettem. Itthon max. 23 fok van, így is rúgja le a takarót. Tök száraz vagy tök párás levegő az eredmény 27 foknál, mindkettő veszélyes.
2016. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

azért nem kell túlozni, nem éleveszélyes kategória, nyáron a 30fokos lakásban se murdálunk meg minden évben :D


de valóban egészsételen, 18-21 fokot ajánlanak.

mi fázósak vagyunk, nappal 21-22 fok van nálunk, este mikor már csak ülünk, nem vagyunk aktivak akkor 24fokre feltekerjük majd mikor fekszünk le, teljesen letekerjük, igy hajnalra mostanában 18 fok van, nagyon jókat alszanak a gyerekek és mi is :)

27 fok már nekünk sem esik jól

2016. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%

Elozo, de bizony eletveszelyes egy ilyen picinel.

Olvastal a bolcsohalal kockazatarol ?

Ha nem, linkeljek szakmai cikket ?

2016. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%

#15: Pedig a nyári harminc miatt sokan panaszkodnak, az nagyon rossz. Konkrét halál lehet, hogy nem tartozik hozzá, de attól még nagyon kellemetlen. Én 25 fok fölött nagyon kis túlzással haldoklom, nagyon szenvedek és egyáltalán nem fog az agyam, maga a pokol. Szerencsére nem sokat laktam ilyen helyeken, ott pedig kinyitottam az ablakot és megfáztam, de nincs mit tenni, a meleg s az alvásra való képtelenség még rosszabb. Télen ez lemegy kb. 23 fokra, de kicsit alatta sem kellemes. A hideget legalább bírom, laktam már 8 fokban, bármikor inkább az, mint 27, ott fel lehet öltözni...

Igenis megvan az embernek a komfortérzete, amin kívül rossz neki, nincs ebben semmi különös. Ez egyedi, de szinte senkinek nem ideális a 27 celsius.

2016. nov. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

27???

Jezus...

Es miben alszik az a szegeny gyerek?

Nekem 7 hosom van,panelban lakunk.minden este atszelloztetem az egesz lakast mert megdoglenenk,es egy sima kisnaciban,hosszu badyban altatom,egy vekonyka pleddel betakarva

2016. nov. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Body + hosszú ujjú egyberészes + takaró.
2016. nov. 3. 13:05
 20/21 anonim ***** válasza:
77%

3 réteg? 27 fokban strandra járunk...

neked agyadra ment a kánikula kérdező feleség!

2016. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!