Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, ha valakit 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valakit 20 felett az éltet a legjobban, ha egyedül lehet a szobájában és a gép előtt ülhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Van egy párom, aki 20-as évei kezdetén jár. Otthon mindketten egy kisvárosban laktunk, az egyetem miatt egy nagyobb városba költöztünk, ahol együtt lakunk. Eleinte a párom akarta úgy, hogy legyünk összeköltözve, mert ő 'magányos' volt csak úgy otthon, most meg egyre nagyobb az egyedüllét igénye. Hétvégén mindketten hazajárunk, és nem is találkozunk, de néha ez is kevés neki. Most egész nyáron otthon lakott, csomó időt töltött a szobájában egyedül elsötétítve csak filmeket nézve meg játszva, úgy hogy az anyukája folyton figyelte minden lépését (ilyen típus), és még ez után is azt mondja, hogy csak kevéssé akar visszamenni az egyetemi városba. Ez szerintetek lehet azért mert nem nagyon vannak barátai az új helyen vagy azért mert velem lakik? Nem tartom magam a ragadós barátnő típusnak, sokszor bátorítottam, hogy menjen el a fiúkkal ivászatra például, csak nekem rosszul esik, hogy így sem akar igazán visszamenni velem. Mit tegyek ebben a helyzetben? Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 28. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Én is ilyen voltam, és gyűlöltem, amikor arra késztettek, hogy menjek el inni. Mintha az olyan marha jó dolog lenne. Ha azt akarod, hogy ne hagyjon el, akkor szerintem ne biztasd ilyesmire.
2016. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

teljesen normális. mint az is aki pörgés nélkül nem tud meglenni.


El kellene fogadni a másikat és nem megváltoztatni.

2016. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De ő szeret eljárni a barátaival inni, csak mondta, hogy van olyan, amikor inkább gépezett volna, de aztán végül nem bánta meg. Meg néha engem nem akart otthon hagyni, nehogy rosszul essen.

De most nem is ez a lényege a kérdésnek, hanem hogy miért jobb neki egyedül több hónapig, mint velem.

2016. aug. 28. 10:37
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert introvertált. Gondolom sokáig társaságban volt és így megnőtt az igénye az egyedüllétre. Én is ilyen vagyok, most nyáron sokat voltam egyedül a szobámban, de mondhatni már-már kielégítettem ezt az igényemet, szóval már újra vágyok társaságra, stb... :D
2016. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem kevésbé "normális" mint az amikor 20 felett az éltet valakit, hogy "széccsapassa magát a deszkóba" vagy "emennyen a szigetre mer az menő" meg ilyesmik.
2016. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
látom, hogy nem akarsz rosszat, de nem normális egy fórumon megkérdezni, hogy a barátod normális-e.
2016. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem meg, hogy ő normális-e, hanem az ebben a helyzetben mutatott viselkedése. Nem bántásnak szántam, de tényleg nem értem annyira a helyzetet.
2016. aug. 28. 13:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerűen személyiség kérdése. Nekem is volt olyan időszakom egyetem alatt, hogy magamra csuktam az ajtót, és a filmezésen meg a gépezésen kívül más nem érdekelt - pedig én ráadásul nő vagyok, és egy nő ugye nem lehet kocka... :D

Viccet félretéve, akkor éppen egy olyan élethelyzetben voltam, hogy kevéssé volt szükségem társaságra. Nem depresszió, egyszerűen egy introvertált személyiség hullámzása.

Nyáron ez pláne kijön, mikor az ember nincs rákényszerítve a mindennapok mókuskerekére. Egyetem alatt visszaáll majd a megszokott rend. :)

Amiatt ne aggódj, hogy ez miattad lenne, nagy valószínűséggel nem veled és nem a kapcsolatotokkal van probléma. Csak légy vele türelmes.


(Az is lehet ám, hogy a nagyvárost nem szereti, hiszen ahogy mondtad, vidékről származtok. Párom miattam költözött fel fővárosba. Az első évben az utcára is gyűlölt kilépni, annyira más ez az élet, az emberek, mint az otthon megszokott. De sokáig nem is tudta megmagyarázni, hogy mi az oka, csak "utált mindent".)

2016. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen normális, igaz, én inkább dolgozok a gépen, de maximálisan boldog vagyok. És mivel nincs senkim, más lehetőségem amúgy sincs.
2016. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem súlyos.

Milyen értelemben a "párod" - és mire számítasz vele pár év múlva?

2016. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!