Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fisher Price járássegítő...

Fisher Price járássegítő zebráról vélemény?

Figyelt kérdés
Karira szeretném kislányomnak, szerintetek van értelme?

2016. nov. 29. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Nincs.


Ha még nem jár, csak hátráltatja a járássegítő, rossz mozdulatsorra szoktatja. Ha már jár, akkor meg minek? Hasonlóan sz.rt sem ér a komp vagy a gumis hinta.

2016. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretem a járássegítőt, sem a bébikompot és egyéb divatos, jó drága hülyeséget amiket megvetetnek manapság a szülőkkel, mert legyen, mert kell. Nem kell, sőt, káros! Nem szabad a gyereket olyan testhelyzetbe, mozgásra kényszeríteni amire önmagától nem képes. Meg kell hagyni a maga tempójában fejlődni. Azért tegye meg az első lépést a kanapéba kapaszkodva, mert meg akarja tenni, ne azért mert ránehézkedik egy guruló akármire, ami arrébb megy.
2016. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyerekek önállóan is használnak járássegítőt, egy széket, dobozt kinevezve, azaz még véletlenül se káros, max. pénzkidobás, mert anélkül is megoldják. Mondjuk ennek jobb hangja van, mjnt a parkettán csiszatolt széknek.

Ha 1 év alatti és nem tétel, vedd!

1 év felett ennyi gomb és tekerentyű, ami rajta van, nem fogja sokáig lekötni és alacsony is lehet a szerkentyű.

2016. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem 2 gyerekem van, de soha semmit nem tologattak maguk előtt.. sem széket, sem dobozt, sem egyebet.

Stabil dolgokba kapaszkodva lépkedtek és tanultak meg járni. Egy irtó fölösleges pénzkidobás!

2016. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, most nagyon elbizonytalanodtam, most tölti decemberben az 1 évet, gondoltam könnyebben megtanul vele járni, mert eddig vegyes véleményeket hallottam róla. Nem tudom, akkor vegyem-e meg neki. De károsnak miért káros?
2016. nov. 30. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szakember szerint is fölöslegesek ezek a cuccok.

2016. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!