Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő vagy golyópálya?

Járássegítő vagy golyópálya?

Figyelt kérdés

Kislányom bár még csak 7,5 hónapos, de rendíthetetlenül ácsorog minden mellett, amiben meg tud kapaszkodni. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mit vegyünk Neki inkább (vaterán néztem):

- Fisher Price állj fel velem golyópálya

- FP állj fel velem zsiráf

- Járássegítő (FP vagy Vtech)

- valami mégjobb:-)


Előre is köszi!



2012. máj. 25. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van állj fel velem zsiráf és járássegítő is, ekkora pici babának még inkább a zsiráf, az nem borul, nem gurul ki alóla, nem esik el, 1-2 hónap múlva már használhatja a járássegítőt is, de ekkora babának még nem adnám oda.
2012. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi lenne, ha hagynád, hogy egyedül elinduljon, ha akar? Már az is szép teljesítmény, hogy 7,5 hónaposan egyedül feláll. Ha úgy érzi, hogy elég bátor és érett rá, akkor megoldja magának, hogy elinduljon. Egyébként mikor a fiam már teljesen stabilan állt, ő sem nagyon akart elindulni sehol, csak ha a kezét fogtuk (de sosem húztuk). Aztán csak elkezdett mindenbe kapaszkodva menni. Ha elengedtük a kezét, vagy nem volt mibe kapaszkodni, akkor megállt, nem mozdult. Hiába hívtuk, hogy gyere, csak vigyorgott. Pedig látszott rajta, hogy már méregeti a távolságot, gyűjti a bátorságát. Aztán egyszer leraktam, arrébb álltam néhány lépéssel és mondtam neki, hogy na, gyere ide! Erre ő átsétált nagy vigyorogva a szobán, mint aki már ezer éve megy (majdnem 11 hónapos volt). :) Lehet, hogy a te kislányod is "fejben gyúr" rá, aztán meg egyszercsak elindul. Nem biztos, hogy a kütyükkel hamarabb fog elindulni... de iszonyat pénzeket kérnek érte.
2012. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fú, most látom, hogy az "elindul" szót kb. százszor írtam le... :S Bocsi!
2012. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves 2. válaszoló, félreértettél:-) Eszemben sincs a járást forszírozni. Ha még fél évig csak ácsorog egy helyben és egyet sem lép az se zavar, csak gondoltam, ha már ilyen intenzíven próbál minél magasabbra jutni, szerzek Neki valami olyan kapaszkodót, amiben örömét is leli és biztonságosabb, mint a bútorok pereme.

2012. máj. 25. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak járássegítőnk van otthon(örököltük), és én a golyópályára szavazok. A járássegítőt annyira használta, hogy az elejét nyomkodja, zenél vele, járássegítőként soha, mert nagyon gyorsan gurul, nem mertem neki engedni. A golyópálya jó játék lehet hosszútávon is.
2012. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg félreértettelek, elnézést kérek. :) De ettől függetlenül az a tapasztalatom, hogy a gyerekek nagyon leleményesek és soha nem az érdekli őket, mint amit mi gondolunk. Legalábbis a fiamból kiindulva. Mi is vettünk neki egy csomó hiper-szuper készségfejlesztő játékot, hogy majd milyen jó lesz neki... Mikor először magától fordult, az speciel a számítógéphez tartozó egér és billentyűzet után volt (már 4 éves lesz, de még mindig imádja püfölni), valamint egy üres műanyag flakonnal kb. fél órát is eljátszott, míg a játékaival 10 percet sem. :) Ami nagyon bejött neki az ugrálóhinta (pont ilyen: [link] azt nagyon imádta, amíg meg nem tanult járni! :D Igaz, ez nem feltétlen a felállásra van, de a mi kis pockunk nagyon élvezte az ugrálást, hintázást!
2012. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Mindent a maga ütemében.
2012. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál nagyon jól működött a járássegítős téma, a lányom meg mindig esik-kel vele, felmászik rá, így most eladom mindkettőt :) az egyik v-tech, ha érdekel :)


az első golyó pálya, amit írtál, az a zsiráf elődje, ugye? én is azt néztem ki, több a fantázia benne, mint a zsiráfban, szerintem tök jó :)

2012. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Végülis egy zsiráfot vateráztam (még nem ért ide) és vettünk egy kocka alakú fa járássegítőt, aminek minden oldalán fejlesztő játékok vannak és jól meghúzott csavarokkal nem gurul:-) Szuper vétel volt

2012. jún. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!