Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek a kombiágy vagy...

Szerintetek a kombiágy vagy kiságy és külön pelenkázó a jobb? Nektek melyik van?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Én különállót szerettem volna, mert úgy nagyobb lenne a pelenkázó komód, több cucc férne bele, de sajnos akárhogy logisztikázok a bútorokkal, csak a kombi ágy fog elférni, mert az kisebb helyet foglal, mint az ágy+komód egymás mellett. Amit én kinéztem, az egy olyan kombi ágy, ami később átalakítható íróasztallá + külön levehető a komód róla és marad egy egyszerű fekvő rész, amibe matracot kell csak venni, tehát 3 külön bútor lesz belőle.
2017. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pelenkázó nálunk pénzkidobás volt. Egy-két után már bármire leterített pléden pelenkáztunk és a mai napig így van (2,5 éves). Nyáron néha a füvön, ha épp kint volt és nem akartuk csak azért behozni, lecsutakolni, stb, hogy pelenkát cseréljünk rajta. Utóbbit természetesen már 2 évesen, nem csecsemőként.
2017. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Itt meg is nézheted, az oldal legalján van: [link]
2017. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp kombit akartam, az is van, de szerintem nem használtam ki. Az elején pelenkáztam csak ott, baba meg velem alszik, mivel kelt éjjel enni plusz hasfájós is volt és így volt kényelmes. Tervezünk kistesót, de szerintem eladom ezt és veszek egy sima kiságyat, fiamnak meg gyerekágyat.

Egyébként még olyan kiságyon gondolkozom ami ágy mellé tehető, oldalt nyitható.

2017. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez eléggé függhet a lehetőségektől. Nekünk már használatban lévő (egyébként antik biedermeier:)) fehérneműs komód teteje lett a pelenkázó. Ahová a kiságyat raktuk, oda nem fért volna kombiágy.
2017. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy rácsos ágy, rajta merev pelenkázó feltét. Volt 1-2 szinte új fenyő bútorunk + beépített szekrény, így felesleges lett volna a kiságyon kívül bármit venni, de egyébként is feleslegesnek tartom a kombiágyakat.
2017. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sima kiságy + merev pelenkázófeltét, amit egy meglévő fenyő íróasztalra tettünk kezdetben, de lehet rögzíteni az ágyra is és később "mobil" pelenkázólapként is funkcionál.
2017. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is gondolkoztunk a kombi ágyon, szerencsére simát vettünk, a pelenkázólapot pedig egy íróasztalra tettem és azt se használtam sokáig. Első gyereknél 5 hónapig, másodiknál 3 hónapig. Ezért felesleges lett volna egy pelenkázó.
2017. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 babyboom567 ***** válasza:

A pelenkázót megbántam,nagyon drága is volt,és kb nem használjuk,ágyon pelenkázok.Most még bölcsőnk van,igazából ez is felesleges mert velünk alszik,kiságyat meg kapunk.

A kombi kiságyon sem használnám szerintem a pelenkázót,úgyhogy nembánom ,hogy nem vettük meg.

2017. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a hely megvan hozzá, én különállót vettem volna, jobban lehet vele variálni, nem muszáj egymás mellé tenni. Nekünk kombi van, még az enyém volt, így adott volt a helyzet. Tetszenek a kombik amúgy, ha olyat is vennék, mindenképp olyat, ami szétszedhető ifjúsági ágy+komóddá, hogy később is jó legyen.
2017. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!