Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti tennétek bordásfalat a...

Ti tennétek bordásfalat a gyerekszobába?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5 éves örökmozgó. A babatornán van bordásfal, egyedül fel tud mászni, lefelé már neccesebb.

Most egy ismerősünk felajánlott egy bordásfalat mert az ő gyerekei már kinőttek belőle.

Csak kicsit bizonytalan vagyok a veszélyességet illetően és olyan furi, nem láttam még otthon senkinél.

Nektek mi a véleményetek?



2017. jan. 17. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Az első gyerekemet leszámítva a másik kettő supermennek képzeli magát :D Szóval kizárt,hogy ilyen legyen a házba. Ha a legkisebb már iskolás akkor azért más lenne
2017. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Mikor gyerekek voltunk nekünk volt. Abból a megfontolásból, hogy ovis tornán és a barátoknál folyton azon játszottunk.


Kb. két hétig volt érdekes. Utána egyszer-egyszer használtuk, de leginkább anya teregett rá.

2017. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
2,5 évesen még az emeletes ágy létrájához is pici, a bordásfalhoz meg főleg. Én nem tennék. Ettől függetlenül elfogadhatjátok és 2 évet eláll az a bordásfal egy pincében befóliázva.
2017. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyetek alá matracot, hogy ne tudja megülni magát, utana játszhat rajta szabadon
2017. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2017. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha lenne hely, akkor ingyen igen. Jó dolog az, már 1 évesen is használták terápián.
2017. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Snorri ***** válasza:
20%
Ne legyél bizonytalan, nagyon veszélyes. Nyáron halt meg egy kicsi, leesett az emeleteságy létrájáról, megcsúszott. Pár év múlva.
2017. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tennék.
2017. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Ne viccelj! Azonnal elfogadni!!! 😊

Matracot alá, és had másszon! Remekül fejleszti az idegrendszert és a mozgáskoordinációt!

2017. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, kivitelezhető-e nálatok, de én úgy tenném fel, hogy mikor nem játszik, fel lehessen tolni vagy hajtani a plafonra, s csak akkor levenni, mikor ott vagy
2017. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!