Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti hogyan készítem rá gyereket...

Ti hogyan készítem rá gyereketeket (a gyerek korát is), hogy rakjon rendet a szobájában?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szülő, de a testvérem nem hajlandó rendet rakni. Anyukám egy ideig elpakolt helyette, amíg nem volt itthon, de két nap múlva állt a kupleráj a szobájában. Elege lett. Hogyan győzzük meg?

2017. máj. 30. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy, aki ilyen rendetlen, az is marad.
2017. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Mennyi idős?

2 évesem van. Összepakol magaután. Már nem is kell mindig szólni érte.

Mikor mászni kezdett, akkor kezdtem " szoktatni" hogy amivel nem játszik azt összeszedjük, és utána vehet elő mád játékot. Ha kiszór valami szintén....

Először persze megmutsttam mek. Kb 1,5 éves koráig mindig efyütt pakoltunk össze

2017. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Következetesen, ha nem tart rendet, akkor bünti, azaz megvonás. Játék, telefon, tv, délutáni kimenő, attól függ hány éves a tesód.
2017. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Szoktam mondani a 4 évesemnek, hogy hozom a kukás zsákot, és ami szanaszét van, azt összeszedem, és kidobom.

AMi játékot dobál, azt meg elkobozom.

És tényleg megteszem.

Így összepakol.


De ez a legvégső szokott lenni.

Van, amikor csak számolom, mennyi játék van szanaszét, mennyit pakol el, van, amikor én adom a kezébe, ő a helyére teszi, szóval leginkább együtt pakolunk (szóval nagy részét ő csinálja).

2017. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
12 éves kiskamasz fiam van és csak a zsarolás segìt....soha nem volt katonás rend, de mostanában?! Atomrobbanás a szoba. Egy szűk ösvény vezet az ágyhoz, kétoldalt legók.
2017. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"ami szanaszét van, azt összeszedem, és kidobom... És tényleg megteszem." - Remélem nem. Inkább ajándékozd el!
2017. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!