Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a gyereketeket...

Mit tennétek ha a gyereketeket megölné valaki?

Figyelt kérdés
Ti tudnátok hogy ki tette, de az illető nagyon befolyásos ember lenne ezért nem akarnák elítélni az ügyben.

2015. szept. 13. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom eldönteni, hogy elméleti-e a kérdésed, de sajnos ilyen 2015-ben, Magyarországon valóban van. Igaz az illető megússza, de nem is az én gyerekemet ütötte el, hanem egy utcabeli kisfiút, több mint 10 éve. Nemrég kapták meg a szülei az elévülő határozatot. A férfi éli életét azóta is. Ha az én gyerekemet ütötte volna el, ilyen módon részegen, bedrogozva, nem várok a bírósági ítéletre.
2015. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok. A durva az a sztoriban, hogy nap mint nap ugyanebben az utcában közlekedik, egy ideig jogsi nélkül tette, mert azt bevonták tőle, de szerintem már vissza is kapta azóta. Piásan, és mámorosan, száguldozva vezet azóta is. Nekünk, becsületes embereknek kell rettegni, 3 zárral zárni a kaput, nehogy véletlen valamelyik gyerek kimenjen engedély nélkül, vagy éppen csak pont akkor jöjjön haza a boltból, mint tíz éve akkor a kisfiú. A járdán.
2015. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, a sztorid elég durva! :0 amúgy a kérdés csak elméleti, még nincs gyerekem, de ha lesz és valaki miatt bármi komolyabb baja esik, tuti hogy "véletlenül" kitörik az illető nyaka...
2015. szept. 13. 09:19
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Én biztos, hogy simán kinyírnám az illetőt, aztán lesz ami lesz.

Ha meg nem véletlenül történt volna (pl. kiugrik elé az útra), hanem drog/pia/száguldozás miatt és túl keveset kapna, akkor a szabadulása napján a börtön előtt várnám és ott helyben megölném.

2015. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem állnék meg a magyar bíróságnál valószínűleg. Persze ez pénz kérdése is. Ha telne rá, akkor nálam határ a csillagos ég. Leültetném! Az önbíráskodásban viszont nem hiszek és nem is módszerem.
2015. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

20 éve az osztálytársamat lecsalta a másik osztálytársam és annak testvérei a Koros partra..tudták, hogy a fiunak viziszonya volt..a hidlábánál belokték a vizbe..amikor megtaláltak a 10 éves fiu kis testét, a kormei tiszta zoldek voltak..probált volna kimászni, kabaszkodni a kovekben, de a 3 fiu még meg is taposta a kezét..

nagyon megrázott bennunket..és semmi sem tortént... illetve annyi, hogy a fiuk anyukája onnantol kezdve nem jrát szuloértekezletre..a másik fiu anyukája meg a mai napig minden nap viszi a friss virágot a fia sirjára.

2015. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hú, utolsó, nagyon szomorú a történeted! Örülök hogy velem nem történt m3g ilyen trauma :(
2015. szept. 13. 11:26
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Őszíntén? Utána járnék hogy mi a legfájdalmasabb kínzó eszköz ami még nem halálos. Az illetőt egy pincébe zárnám és minden áldott nap megkínoznám.
2015. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Semmit. Gyászolnám. Azzal, hogy gyilkos leszek, pont ugyanolyan leszek, mint az az ember, aki ezt tette. És ez távol áll tőlem. 2 gyerekem van. Miért kockázatnám a maradék családom egyensúlyát és biztonságát? Nem csak én vagyok és a fájdalmam, de kötelezettségeim is vannak. Fájna, és sosem felejtenék, de nem tennék semmit.
2015. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Nalunk sajnos a ferjem csaladjaban,tortent ilyen eset! A ferjem hugat a sogornomet,a ferje olte meg az utcan fennyes,nappal ugy hogy a kozos gyerekuket,is megsertette. Nehez volt ,ill.meg mindig nagyon nehez nekik,de nem boszultak,meg ez nem a mi feladatunk! Azota a gyilkos a bortonbe rohad,ugy hallotuk felkototte,magat de levagtak.. 100% ek hogy szenved,kinlodik,gyotrodik,De van is neki miert...ha nem igy lenne miert is akarta,volna kinyirni,magat?...
2015. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!