Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 1éves kisfiunak a szobáját...

1éves kisfiunak a szobáját alakítjuk plüssök illetve kiskori csörgőket ti hagynátok neki?

Figyelt kérdés
4polcnyi játék van most neki!
2017. szept. 19. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A szüleim azt szelektálták ki, ami már nem kellett nekem. Pl. a plüssök nagy része felnőttkoromig maradt.

2017. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a baba játékokat érdemes félretenni és néha-néha elővenni, nagy sikere lesz. Az én 6 éves lányom most fedezte fel újra a csörgőket, amikor babázik, előveszi a játékbabáknak, sőt, a régi cumisüvegeket is, azokból eteti a babáit, sokkal valóságosabb így a játék.
2017. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

1 évesnek még lehet hagyni csörgőt, mondjuk a kis rágókákat meg a nagyon bébi játékokat el lehet rakni. Plüssből se kell 35 db, a többit zacskózzátok be, a szebbek maradhatnak,. később lehet cserélgetni is őket.

A gyerekek általában szeretnek plüssökkel játszani és azok közül kerül ki az alvós pajtás is általában.

2017. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat amik nagyon babajátékok azokat elraktam, most majd a kistesóé lesz. A plüssök megmaradtak, szeritnem az kortalan játék.

Nyugi lesz majd még több játék is, érdemes szelektálni, mert nem fértek majd el.

2017. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A plüss porfogó. Én csak a legkedvesebbeket hagytam elő, a többi elpakolva a játéktárolókba. De az én gyerekem asztmás, úgyhogy neki nem ajánlottak a plüssök.
2017. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!