Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csörgőket, rágókákat, egyéb...

A csörgőket, rágókákat, egyéb műanyag játékokat hogyan fertőtlenítitek?

Figyelt kérdés
1. babás kismama vagyok és kaptam használtam egy nagy doboz játékot. Elég koszosak, szeretném őket legalább egyszer lefertőtleníteni, mert nem tudom, hogy előtte kinek a szájában voltak. A plüssöket már kimostam, de nem tudom, hogy mit kezdjek a csörgőkkel és rágókákkal. Kezdő vagyok, sajnos a környezetemben nincs senki, akit erről kérdezhetnék.

2012. dec. 3. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem forró mosószeres vízbe áztasd őket, majd törölgesd át, és utána rakd bele még forró vízbe kicsit ázni őket, és szerintem jók lesznek :)
2012. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meleg szappanos vízzel mosnám le.

Ha a mosogatószert nyalogatja, az rosszabb, mint ha a koszt. :o)

3 gyerekes anyuka

2012. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mosd át.

A műanyag játékokat amik bírták a vizet azokat a Chicco fertőtlenítő folyadékába is beletettem időnként.

2012. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A "How Clean is your House?" c. műsorban szájvízzel, flakonból fújták le a műanyag játékokat, amiket nem lehetett kifőzni (pl. elemes).
2012. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:
Mi mosogató szerrel alaposan elmostuk a kapott játékokat, és betettük utána a cumisüveg sterilizálóba.
2012. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!