Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyire kell h párás legyen...

Mennyire kell h párás legyen a levegő egy ujszülött szobájában?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Arany középút. 50% körül szuper. A túl párás se jó.
2017. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális páratartalom 40-60 %, nem hinném, hogy babánál ez változik.
2017. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak mert olvasom h sokan veszik a párásitokat.Mi Nêmetorszagban vagyunk és alapbol ennyi a páratartalom..gondoltam megkérdem h mi is az ideális.
2017. dec. 14. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kint, hanem bent a lakásban kell, ez nem ország, hanem lakásfüggő. Veszel egy higrométert, és megméred bent.
2017. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van párásító. A régi lakásunkba nem kellett, mikor költöztünk gyorsan feltűnt, hogy nem jó a levegő, 34%-ot mértünk. Vettünk gyorsan egyet. Felnőttnek se egészséges de szerintem erre szokás jobban odafigyelni, ha baba is jön.
2017. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a kintiről hanem a bentiről beszêltem!!Van mérőnk,évek óta figyelem!!Nem kell rögtön kihasználni a helyzetet és hülyênek nézni a kérdezőt!!!
2017. dec. 14. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyének néztelek, de nem értem, miért fontos, hogy Magyarországon vagy Németországban mérted. Itt is és ott is van nyirkos, túl száraz és ideális lakás. Ezért hittem, hogy kint mérted.
2017. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha kihagyom a mondatból h ,,Nêmetország,,akkor nyugodtan tovább görgetsz???
2017. dec. 15. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor a bentire gondoltam volna.
2017. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!