Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párásító gép mehet egész nap...

Párásító gép mehet egész nap a baba szobájában? Van olyan hogy túlpárásítok?

Figyelt kérdés

#száraz levegő #párásírás
2015. nov. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Igen van. 60-70% között van az ideális páratartalom a gyerekszobában. Ha nincs, érdemes venni egy páratart.mérőt.
2015. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már nem hiszek ebben a dologban. Panel lakásukban annak idején egész nap ment egy asztal szélére helyett párásító. Mikor este hazaértem, csurom víz volt az asztal és az az alatti szőnyeg, a páratartalom mérő meg ugyanannyit mutatott, mint reggel, amikor elmentem. Leellenőriztem a páratartalom mérőt: nem volt hibás !!
2015. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A páramérő hol volt? Mert ha radiátor felett, akkor az könnyen becsaphatta.


Egyébként, ha kicsapódik a víz a levegőből, akkor egyértelműen túl van párásítva a szoba. Ráadásul a tényleges hőérzetet a páratartalom és a hőrmérséklet EGYÜTT adja meg, tehát ezt is érdemes kiszámolni, vannak fent a neten táblázatok a relatív hőérzetre.

2015. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi kaptunk egy párásito gépet (kozel 100 ezer ft-os masinárol van szo)

beállitottam a gépet, hogy 60%-os legyen a páratartalom..nálunk is folyt a falrol a viz..egyébként ez egy olyan gép volt, hogy érzékelte, h mennyi a páratartalom a szobában, igy volt, hogy 40%-os páratartalmat csinált, volt, hogy 80% -ot. igy volt 60 a lakásban..de mondom folyt le a falrol a viz..a butorok is csupa vizesek voltak. én azota nem is használom..csak, ha betegeskedik a gyerek. na akkor bekapcsolom, beállitom, hogy menjen 4 orát és kész. (egyébként én nem sok hasznát látom ennek a gépnek)

2015. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!