Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Másnak is van rácsos ágya az...

Másnak is van rácsos ágya az IKEA-ból? Ti melyik IKEA-s matracot vettétek bele?

Figyelt kérdés
Bevált? A célnak megfelelt? Vagy gagyinak tartottátok/tartjátok?
2018. jan. 12. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van! Az agy a legolcsobb, sima mezei natur fa szinu, celnak teljesen megfelel! A matracbol viszont a legjobb minosegut vettuk meg! Szerintem a matrac minosege lenyegesebb, fontosabb, mint a kisagye!!
2018. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Kikásunk volt, de ugyanolyan a két áruház legolcsóbb ágya (10e). Tökéletesen megtette. Ahogy a 3 ezres szivacsmatrac is. Egy kicsit se deformálódott el, teljesen újnak néz ki 2,5 év után is, pedig volt, hogy az ágyból kivéve én aludtam rajta amikor már normál ágyban aludt, én pedig mellette a földön betegség idején.
2018. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is a sima fa színű egyszerű, legolcsóbb van. Kókuszmatracunk van hozzá, de már második gazdái vagyunk az ágynak így nem mi választottuk bele a matracot.


Úgyhogy kijelenthetem, hogy 2 gyerek után is tökéletes. Első másfél éves koráig, az enyém eddig 1 évig használta és nem nyikorog, nem kopott meg, semmi.

Egyetlen elváltozás az, hogy a matrac tartó rács ennyi idő alatt 1-2 centit megereszkedett, de ez semmit sem jelent, mert a matrac rajta egyenes és egyáltalán nem esik be. Észre se venném ha nem szedném ki a matracot huzat csere miatt..


És nagyon könnyű! Ha esetleg szerettek szobát rendezni, könnyen lehet tologatni. :D

2018. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!