Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vettetek ágybetétet? Hol...

Hol vettetek ágybetétet? Hol érdemes venni? Webáruház? Ikea. Stb? Ár/érték arány hol a legjobb?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkattal kellene, se túl kemény, se túl puha...

2015. jún. 3. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a KIKÁ-ban vettem, elég drága volt (rugós), de érzékeny a gerincem, kellett a jó minőség... A tesóm az Ikeában vett félkeményet, de az túl puha. Ezerféle van pl. Nagy Lajos király útján egymást érik a matracboltok, nézelődni kell, próbálgatni. Nem szabad rajta spórolni, a rossz matrac tönkreteszi a gerincet (főleg, ha nem vagy már 20 éves...)
2015. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

praktikerben! ortopéd memory matrac! de mindig készlethiány van,szóval légy résen! viszont szerintem tartós,számomra nagyon kényelmes és az egyik oldala szőrmés,tehát télen meg kell fordítani a szőrmés oldalára, hogy melegítsen :)

(140-200as 50.000ft volt)

2015. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!