Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit vegyek utazó vagy fa...

Mit vegyek utazó vagy fa kiságyat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Van egy olyan gondom h nem tom eldönteni milyen kiságyat vegyek...Én egy kismama vagyok 37 hetes... nem sokara megérkezik Babóca de még nincs kuckója. AZ az igazság hogy szülés után külföldre mennék, mivel én ott élek és a párom is oda valósi. Jelenleg szüleimnél vagyok és ide jonnék babócával haza. Ez mind ok csak hogy kb. 2 honapot lennék itthon ha párom nem tudna jönni (vízum stb. okok miatt). Arra a kis időre milyen kiságyat vegyek? fát ami egeszségesebb viszont szüleim nem tudnák hol tárolni vagy utazót ami igaz nem olyan jo a babának De viszont tárolása könnyebb és még talán el is vihetném magammal ha nem túl draga a reptéri súly többlet fizetese.



2018. jan. 30. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a masikat nem tudjatok hosszutavon hasznalni/tarolni, akkor vegyel utazoagyat.

Pl a nappaliban mi azt hasznaltuk, de eleve az aljaba raktam be a gyari matrac helyett egy lapot es arra vettem egy kisagyba valo matracot. Napkozben szinte mindig ott aludt a fiam, ezert lattam jobbnak kenyelmesse tenni, illetve legzesfigyelo is volt benne, ezert kellett a plusz lap merevitesnek.

Nyilvan ha utaztunk, akkor ezeket nem vittuk, akkor a gyari matraccal hasznaltuk.

2018. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapot viccen kívül, akár a babakocsi mózesében is kibír a gyerek. A finn babák pl.: dobozban alszanak. :)

[link]

2018. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább mózesben altasd. Veszel egy jó minőségű babakocsit, annak nagyon jó a mózes része. Sőt, van ilyen is [link]
2018. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sőt az is lehet, hogy éjjel veled fog aludni.. :)

Mózesre megy a voks szintén.

2018. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!