Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utazo kiságyat lehet...

Az utazo kiságyat lehet használni rendes babaágynak?

Figyelt kérdés
Mert siokan mondták nekem hogy lehet biztonságos!
2008. szept. 23. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állandóra? Minek? annyiért már lehet kapni rendes kiságyat is. Meg az utazóágyba kell egy normális plusz matrac, mert ami benne van az sz..t sem ér, és kemény, valamint nem lehet fekvési magasságot állítani az utazón, a rendes ágyakon meg 3 fokozat van általában.
2008. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia lehet olyat venni amin lehet állitani a magasságot ha ugy gondolod vehetsz kiságy helyett nyugodtan:)
2008. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azt nagyon nézd meg, hogy milyen a matraca, mert általában tényleg elég gyenge, és az nem hiszem, hogy jót tenne a baba hátának. Mi a párom szüleihez vettünk olyat. Oda praktikus mert néha-néha tud ott aludni a babó, ha pedig megyünk valahova, visszük magunkkal, de állandóra én nem altatnám benne.

Ja, és még egy dolog. Ezeknek az oldala általában kicipzárazható, arra majd figyelj, hogy mielőtt rájönne a babád, azelőtt varrd le húzókát.

2008. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem lehet, sőt van olyan utazóágy, ami sokkal jobb, mint egy kiságy. Csak a matracot nézzétek meg jól.
2008. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2008. szept. 23. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az én bébiszittelt kiscsajom is utazóágyban "nőtt fel", mert a bátyóé volt a rendes ágy... semmi baja nem lett, találhatsz utazóból is nagyon jókat!
2008. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!