Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok meg az altatást...

Hogy oldanátok meg az altatást? 2 hónapos babára vigyázok hetente 3-4 napot folyamatosan saját otthonomban. Csak egy utazó ágyam van amiben altatni tudom, nem árt ez neki? Kiságyat nem tudok neki venni, bár tudom az lenne a legjobb.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyerek kb. 6 hónapos koráig ott marad, ahová tetted.

Szóval ne aggódj, bár egy babakocsi jól jönne.

2010. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utazóágyban is ugyanolyan jól tud majd aludni, ha az alja megfelelő. Nem tudom, a tiédben van-e matrac... Az unokahúgomék lakásába nem fért be a normál méretű kiságy, csak az utazóágy. a kisfiuk az első naptól abban aludt. Ma már 2,5 éves a gyerek és semmi baja..
2010. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém napközben egy éves koráig csakis babakocsiban tudott elaludni (miközben tologattam, de úgy elég gyorsan).
2010. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem gond. Ketszintes a hazunk, a gyerekszoba azemeleten van, ott van normal kisagy. Mivel a baban kivul van egy nem sokkal idosebb gyermekem is (14 honap a korkulonbseg), igy nem jarhatok fel allandoan altatni, egyedul hagyva a masik gyereket a nappaliban. A foldszinten van egy utazoagy, napkozben ott alszik a pici. Nincs ezzel semmi baj.
2010. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!