Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kismamák! Hányadik héten...

Kismamák! Hányadik héten rendeztetek be a babaszobat, mikor mostatok ki a baba ruhákat, mikorra lett minden kész?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
26 hetes voltam mikor megvettük a babaágyat, majd folyamatosan, apránként mindent, ágynemű, matrac, ruhák, stb. Tegnap töltöttem a 36. hetet, most mondhatom azt, hogy már minden kész van a baba érkezéséhez, kimosva, vasalva, táska bekészítve. Jaa, bocsánat, nem igaz, a kiskádat (ami a fiamé volt), még elő kell keresni és ki kell mosni.
2018. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy milyen ruhából mennyit vettetek neki, nektek is nyári baba lesz, így tudok viszonyítani. Köszönöm 🙂
2018. máj. 13. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. babámnál kb 36 hetesen lett kész minden. 27 hetesen és 32 hetesen vettem meg majdnem mindent, ami kimaradt azt 36 hetesen. 34 hetesen mostam-vasaltam, 36 hetesen a férjem összerakta a kiságyat, a szekrény 30 körül volt meg. Kórházi csomagot 37 hetesen raktam össze.


2. baba: félidő után néztem át mindent ami a fiamé volt, uniszex dolgokat befogtuk a kicsinek, innentől folyamatosan vásároltunk, 30 hetes korra megvolt majdnem minden. Ennek örömére mostam-vasaltam mert úgy gondoltam, később főleg ha még melegebb lesz, ennyi erőm se lesz hozzá. Kiságyat kb 25 hetesen vittük át a másik szobába, addig a fiam aludt benne, már szét se szedtünk, 30 hetes kor körül rajta a férjem legfelső szintre. Aztán sokáig vakartam a fejem, hogy min kéne szoptatni-aludni ha úgy van, 36 hetes korig gondolkoztam rajta majd elmentünk fotelágyat venni, rendelni kellett, 39 hetes elmúltam, mire megérkezett. Ennyire nem kellett volna kicentizni, de végül a kisasszony kivárta a kiírt napot.


A kicsi júliusi baba. Vettem 5-6 rugit, 7-8 rövid ujju body-t, 4-5 talpas nadrágot, 4 napozót de kaptunk még vagy 5-öt ajándékba. Meg 1-2 vékonyabb ill vastagabb pulcsit hűvösebb napokra.

2018. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 20. hét után kezdtünk el vásárolni. A 37. hétre már minden megvolt, szoba kifestve, berendezve de nem vetettük be az ágyikót pl, meg nem raktuk ki a pelenkázót mert csak a port gyüjtené (majd a férjem ezeket megcsinálja amíg a kórházban leszünk). Minden ki is volt már addigra mosva, vasalva, táskák bekészítve. 39 hkm
2018. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Júliusban szültem, május végén lett kész a gyerekszoba. Június első 2 hetében már kivasaltam és a többi apróságot is elrendeztem.
2018. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Folyamatosan vettünk meg mindent, olyan 34-35 hetesen mostuk, vasaltuk ki a ruhákat.


Azt tudom (mert lefenykepezem), hogy október 5-én került minden a helyére lett kész a szoba (36+6), másnap hajnalban beindult a szules. Ha nem lettem volna kész a férjem mindent megcsinált volna.

2018. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 24. Héten minden megvolt...szó szerint minden...kár volt :(
2018. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó, mi történt?
2018. máj. 14. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Koraszülés a 25 héten...nem derült ki hogy mitől
2018. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elsonel nagyjabol 30.het utan,a masik kettonel mar csak a korhazbol,szules utan mondtam meg Anyukamnak,ferjemnek,h.mik kellenek. Mivel egyutt alszunk,kisagy nem kellett. :)
2018. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!