Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Valaki rendelt már a pepita.hu...

Valaki rendelt már a pepita.hu-ról? Ott néztem ki egy kiságyat de nem tudom olyan lesz e a valóságban is mint a képen.

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Rendeltem nem rég, de nem bútort.

Sok dolgot rendeltem, kisebb és nagyobb értékű dolgokat is, de nem egyben kezelték a rendelésem. Azaz 3 különböző számlaszámra kellett utalnom, 3 különböző nap hozták ki és 2 postaköltséget kellett fizetnem (egy nagy összegűnél pk. nem volt). Rendeltem volna még egy cumisüveget is, de a 2000 ft-os cumisüveget külön csomagként hozták volna ki 990 ft postaköltségért. Ezt töröltem is a kosaramból, meg másokat is. Szerintem ez nem egy önálló webshop, hanem linkgyűjtemény. A termékekkel egyébként elégedett voltam.

2018. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!