Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvasom, hogy a mellbimbó és...

Olvasom, hogy a mellbimbó és has viszketés terhes tünet. De tapasztalta ezt valaki a valóságban? Érzékeny volt már a mellem de a hasviszketést most hallom először.

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen nekem ugy 25. héttől jelentkezett.
2016. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem a hasviszketés a 34. héten jelentkezett, ki is repedt szépen a bőröm rá 2 napra...:/
2016. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ez az oldal konkrétan a terhesség első tünetei közé sorolta a hasviszketést.
2016. márc. 2. 18:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12. hét körül viszketett a hasam és a mellem is, állandóan olajoznom kellett, aztán elmúlt kb. a 20. hétre. De azért nem ez volt az első tünet.
2016. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mellbimbo viszketes a 2. trimeszterben, has viszketes meg ugy a 33. hettol van.
2016. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Érdekes. A mellmimbó viszketést oké...megértem. de a has miért viszketne az elején?
2016. márc. 2. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mondjuk nem a mellbimbóm viszketett, hanem az egész mellem. Talán a hormonok bolondították meg a szervezetem. Emellett nekem megduzzadtak a melleim, illetve 12. hetesen már nőtt a hasam, szerintem a bőr nyúlása okozta a viszketést.
2016. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én most vagyok 11 hetes és megőrülök, olyan szinten viszketek mindenhol, hogy belepusztulok... ráadásul ügyfélszolgálaton dolgozok, ott meg, hááát... elég ciki vakarózni... :S :D


nekem babaolajat ajánlottak, fürdés-törülközés után be kell kenni, és sokkal jobb lesz! Nap közben meg sima niveával kenem, az is segít, de a babaolaj a tuti

2016. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-8 hetesen kezdődött a bimbó viszketés . Hámlott is

A hasam csak akkor amikor már nőni kezdett

2016. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 9. hét óta viszket a hasam és a mellbimbóm is. Rettenetesen ki is száradt, így minden nap kenem testápolóval, de nem sokat segít.
2016. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!