Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Valakinek volt már tapasztalat...

Valakinek volt már tapasztalata ringatható kisággyal? Megéri olyat választani?

Figyelt kérdés
Én konkrétan a Lorelli MiniMax típust néztem ki (ezen kívül is sokféle van), de sok helyen olvastam azóta, hogy nem éri meg kombi kiságyat venni. Ezzel kapcsolatban mi a tapasztalatotok? (Ezt a típust egyébként elvileg ifjúsági ággyá, íróasztallá és éjjeli szekrénnyé lehet alakítani, de nem ér semmit, ha utána igazából nem jó a gyerkőcnek. )

2018. jún. 16. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A ringathatóval kapcsolatban az első ami eszembe jut, hogy akkor légzésfigyelőt nem lehet benne használni.
2018. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Amíg ringatom/ altatom, addig ott vagyok vele, tudom figyelni a légzését. Ha jól értem ezek oldalirányban ringanak valami sín félén, maguktól nem mozognak. (Legalábbis a Lorelli MiniMaxnál így láttam.) Tehát nem hiszem, hogy emiatt aggódni kellene.
2018. jún. 16. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem is igényli majd. Az én lányom csak le lett téve és elaludt. Én biztos nem szoktatnam rá ilyenekre.
2018. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt választottam, remélem beválik.

Oldalanként 2-2 műanyag karon ring, igen, Te mozgatod, lehet fixálni is.

2018. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsöff85 ***** válasza:
Nagyon kicsi a kiságy, semeddig nem lesz elég. Nincs meg 120 centi hosszú sem.
2018. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!