Nektek tetszik a modern stílus a baba/gyerekszobába?

Figyelt kérdés
Több celeb anyukánal látok olyan képeket, amiken a babaszoba, babaholmik is látszanak, és azt vettem észre, hogy nagy divat lett a kék, szürke, fekete szín. Nem beleszolaskeppen, mert felőlem olyanra festik, olyan holmikat vesznek, amilyet akarnak, de nem az lenne a jó egy babának, hogy kis túlzással, de a szivárvány összes színe körbevegye? Egy babaszobaban pont a színek kellenének, hogy minel több inger érje a baba/kisgyerek agyat. Nektek mi a véleményetek? Én a kislányomnak igyekszem majd minden színből választani holmikat, simán el tudok képzelni neki kék, zöld cumisüveget is pl.
2018. jún. 28. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk is tombolnak a színek, az egyik babaszoba halványzöld fal+narancs szőnyeg, a másik sárga fal+kél szőnyeg. 😊 A játékok is vegyesen vannak, itt már inkább túl sok a szín. Szerintem így a jó, bár mi a hálót és a nappalit is inkább otthonosan rendeztük be, mint letisztultan/divatosan.
2018. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem tetszik. Nálunk is szürkék a falak, egyébként fehér és kék dolgok dominálnak a gyerekszobában. Na meg persze a 8millió játék. Nem hiányzik onnan a szín :)
2018. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem annyira jön be ez a stílus, nem tudom, a babákra milyen hatással van, de nálunk a lambériát imádták nézegetni babakorukban, mosolyogtak a "csomóknak" , meg fogták, nézegették őket :D nem számítottunk rá, hogy így fog nekik tetszeni :)
2018. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is ilyen a szoba: szürke falak, fehér, rózsa és púderszínnel. Személy szerint én ki nem állhatom a színeket és a színes dolgokat azért ilyen nem divatból. Szerintem rosszul lennék egy szivárványszínű szobában. Tudom hogy a babák szeretik a színeket de szerintem ez is így bőven elég. Elég színes a világ. :) Majd ha nagyobb lesz úgy szabja személyre ahogy csak szeretné.
2018. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én se szeretem az olyan lakásokat ahol az előszoba narancssárga, a háló piros, a gyerekszoba kék zöld, tehát az ilyen harsány stílust.

Nálunk is a modernebb bézs/szürke, fehér, tégla színek vannak, ennek ellenére a gyerekszoba zöld és szafari mintás.

Ma már nem tetszik annyira, most perpill a szürke alapon sárga minták, illetve a léggömbös téma tetszik, de ugye nem az én szobám, nem az én ízlésem a fontos itt, imádja a kisfiam nézegetni az állatos matricákat a falán, a függönyén, sorolja fel melyik-melyik.

De mindenkinek más az ízlése, lényeg hogy esztétikus legyen.

2018. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Kisfiamnak lego city témájú a szobája baba kora óta mert kaptuk a fali matricákat. Így kettő fal alul szürke út, rajta lego auto matricák, felette házak egyik oldalt. Másik oldalon meg fáj szintén lego állatok matricákkal.

Én nem épp így terveztem de a fiam imádja. Játékok színesek, próbáljuk megmutatni a színeket, ne csak a kék domináljon. Unokatesótól megszerzett pink sárga cumis üveg a kedvenc :D eléggé érdekes a pink a sok autó között

2018. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam szobája világoskék és fehér. Nem szeretem a harsány színeket, ez a kék is inkább pasztell. Nálunk a többi szoba is tört fehér, egy fal turkiz illetve lent szürke fehér. Nem divatból, hanem mert a halvány és hideg színeket kedvelem. Megőrülnék egy sárga vagy pirosas lakásban.
2018. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!