Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nektek tetszik a modern stílus?

Nektek tetszik a modern stílus?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl:


[link]


Köszönöm a válaszokat =)



2016. dec. 1. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
jó hogy. Ha gazdag lennék ilyet vennék.
2016. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Kb. olyan mint egy iroda, és használhatatlan a hétköznapokban.

Nem nézegetni kell egy lakást, hanem használni.


Pl. Engedjél be ide egy normál családot, három maszatos kisgyerekkel, kiskutyával, egy halom játékkal, közben kiteregetve a ruhák, az asszony főzi a nagy lábos töltött káposztát, terjeng az egész lakásban a masszív kajaszag, miközben néhány üveg Kőbányai sörrel küzd a férj...

2016. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy része tetszik. Nem minden eleme, de összességében tetszik ez a stílus.
2016. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tetszik, de ennyi pénzért biztos nem Székesfehérváron vennék házat.
2016. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

2

Nálam a normál család nem az akit a putriból költöztetnek át.

De az olyanok maradjanak is ott, ott nem tudnak kárt tenni.

2016. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem túl rideg.
2016. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a modern, minimál stílus, mert letisztult, stílusos és elegáns - így ez az ingatlan is (leszámítva a buddhás és virágos faliképeket, amik giccsesek). De ennyit biztos nem fizetnék érte, hisz ennek az árnak a töredékéért is lehet ilyen belsőt kialakítani, sokkal jobb helyen is.
2016. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
2-es: Normális családban a gyerekek nem rongálják meg a lakást, a szülők pedig nevelik a gyermekeiket, foglalkoznak velük. Nekem pedig teljesen elképzelhető, hogy ilyen lakásban gyerekjátékok legyenek a földön, és bensőséges családi élet legyen a falak között - a családias légkörnek nem alapfeltétele az ócska linóleum. Más kérdés, hogy a szülők mennyire torzult személyiségek - egy sznob plázacica, és egy állandóan elfoglalt apuci mellett pedig a legközönségesebb panel sem lesz otthonos.
2016. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az hogy drága hát nem tudom...


kb 250 m2 összesen. Most ha azt ki szorzom pl 350 ezrel az kb 90 millió. + a telek az is biztos hogy van 20 millió + kert + butór. Persze szerintem kicsit sokat kérnek érte...

2016. dec. 4. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Tetszik a modern stílus, ezt egy picit ridegnek tartom, melegebb színekkel jobb lenne.

Amitől kimegy a rőzsém az az egybenyitott konyha, nos aki szeret főzni és lakott már ilyen lakásban az tudja, hogy mennyire nem praktikus, ha pörkölt szaftban úszik az étkező-nappali vagy épp a húslevest szagolja az egész család fél napon át.

A másik pedig a fürdőszoba, a kád közelébe semmit nem lehet tenni, nincs rá hely. Gondolok itt tusfürdőre, samponra, stb. és pl. én szeretek olvasni és mondjuk forralt borozni a kádban, na azt is nehezen oldalán meg.

Hiába szép és jól néz ki az ilyen fürdő és konyha, praktikátlannak tartom.

Szeritnem nem ér 155 millát amúgy.

2016. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!