Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Elektromos hinta vagy pihenőszék?

Elektromos hinta vagy pihenőszék?

Figyelt kérdés
Melyik hasznosabb ujszülött babának?
2018. jún. 29. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A kettő nem ugyanaz?

Nekünk 4moms hintánk van és születésétől kezdve olyan jókat alszik benne hogy öröm nézni. Egyébként gyerekre válogatja, sok netes véleményt olvastam és sokak gyereke például ordít ha beleteszik.

2018. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem ugyanaz a kettő! A hinta az hintáztatja, a pihenőszék max csak rezeg vagy azt sem
2018. jún. 29. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Adamo hinta? ☺️A fiam az első használat alkalmával 3 órát aludt benne. Azóta is 1,5 órákat szunyál a hintába. Mondjuk akkor már 3 hónapos volt, de én bánom hogy nem azt vettük meg az elektromos hinta helyett. Amúgy babája válogatja. Van amelyik szereti, van amelyik nem. Ezt sajnos előre nem lehet megmondani.
2018. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Egyik sem, legalábbis az enyém egyiket sem szerette, nekem is az adamo hinta szimpatikusabb, mert természetesebb, de nekünk nem volt.
2018. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk pihenőszékünk volt.Jól érezte benne magát a picur hamar elkezdett nyúlkálni a játékokért.Szépen fejlesztette.Szerintem felesleges sok ezret kiadni ilyenekre mert ha olyan lesz a gyerkőc nálatok mint nálunk akkor pld 3 hónaposan már nem lesz használva, akkor fordult át hasra és onnantól már nem maradt el a székben.
2018. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk pihenőszék van, 3 hónapos volt a fiam,mikor vettük. Eleinte eljátszogatott benne, majd abban ücsörgött, mikor kezdtük a hozzátáplálást. 9hósan még most is abban ül evésnél (helyhiány miatt még nincs rendes etetőszèke), szóval mi erre használjuk, kb 3 éves korig hintaszéknek is használható.. Egyszer sem aludt el benne, nem az a fajta gyerek. A rezgő funkciô meg inkább felkeltette a figyelmét, sem mint megnyugtatta volna. Nem haszontalan, de utólag bánom, hogy nem vettünk Adamo hintát.
2018. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!