Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyűgös babának beválhat a...

Nyűgös babának beválhat a rezgös pihenőszék vagy hinta?

Figyelt kérdés
Van sima pihenöszékünk,de csak akkor nyugszik meg a kisbabám,ha rázogatom benne.de azért elég drágák ezek a cuccok szóval várok véleményeket...amugy 1 hòs a babám
2015. júl. 19. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne rázogasd. Majd megszokja, hogy anélkül is megnyugodjon. A hintaszékek is csak akkor tetszenek majd neki, ha állandóan hintáztatod.
2015. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk az Adamo-nak a hintáját (plafonra fúrható) nagyon szerette amíg pici baba volt, de nem ráztuk, hanem hintáztattuk benn előre-hátra meg oldalra (ebben fekszik a gyerek) most 7hónapos, most is ugyanúgy imádja, de most màr ő hintáztatja benn saját magát:)

A rezgős pihenő széknek én nem vettem hasznát amíg pici volt, azt nemis szerette, viszont most jó, mert fel tudom benne ültetni, ebben viszem be pl a fürdőszobába amikor tusolok, meg viszem a konyhára is, mikor kaját csinàlok... Erre jó.

2015. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

ismerosnek olyan van, ami rugozik :D én még sose láttam olyat. az 5 honapos baba, ugy rugozik benne orákon keresztul, hogy váááu. :D nagyon vicces.

nem tudom egyébként, hogy ez mennyire árt...

2015. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

nem tudom ti már láttatok e ilyet éloben...nézzétek meg (tényleg nem tudom jo e ez vagy sem...)


https://www.youtube.com/watch?v=e3mG7wHXXUk


ismeroséknek babyjorn van: [link]

2015. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk olyan hintánk van, ami árammal és elemmel is megy, így nem nekem kell hintáztatni.

Nekünk nagyon bevált, ha nagyon nyűgös volt csak beletettem és pár perc múlva aludt. Ma már keveset használjuk, de még most is alszik benne.

2015. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk rezgős pihenőszékünk van, nagyon sokat használtuk. Volt,h jól jött a rezgő funkciója is, de nem ment állandóan. Könnyű volt vele cipelni a picit lakáson belül - szeretett mindig a közelemben lenni. Direkt olyat választottunk ami 18 kg-ig jó,h azért sokáig ki lehessen használni. Brightstart a márkája.
2015. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én is inkább az Adamot ajánlom. Nekem mindkét lányom abban vészelte át a fogzási és hasfájási időszakokat. Abban a legkényelmesebb neki, mert 100 %-ban felveszi a baba alakját. Nekünk a nappaliban van felfúrva a plafonra. Még mindig használjuk a kicsinél.
2015. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

4. Válaszoló!!!

Hát ez a videó atom, feldobtad az estém, ment a pacsiii:)

2015. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Adamo, az már van. Néha az is beválik. Nem bírtam már a rázogatást, megvettük a rezgős pihenőszéket, még nincs nálunk de már alig várom , hogy kipróbáljuk!
2015. júl. 23. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!